Пекельна спека повертається до України: названо дату, коли все зміниться

main image main image

Пекельна спека повертається до України: названо дату, коли все зміниться

Погода в Україні найближчим часом буде зумовлена атмосферними фронтами Про це повідомляє синоптик Наталя Діденко на своїй сторінці в Facebook та демонструє відповідні фото з космосу. «Ось цей хмарний, із дощами, фронт, поступово переміщуватиметься у східному напрямку.

Тому завтра, 16 липня, дощі найбільш ймовірні у східній частині України», – йдеться у повідомленні. При цьому синоптик зазначила, що абсолютного сонечка не варто чекати й на решті території – сонце все ж чергуватиметься із локальними дощами, хоча й незначними. Погода в Україні у вівторок найтеплішою буде на півдні – +24+28 градусів, а найхолоднішою – на сході – +18+22 градуси.

У більшості областей передбачається +20+25 градусів. У Києві середина літа відзначається періодичними дощами. І завтра, 16 липня, є ймовірність невеликих опадів, проте побачать в столиці і сонце.

Протягом дня в Києві очікується +21+23 градуси. Надалі дощі з періодичними грозами пройдуть у західних та північних областях, температура повітря поступово підвищуватиметься. У другій половині тижня, особливо вихідними, літо нарешті нам широко усміхнеться – вдень потепліє до +25+29 градусів, на Півдні до +30 градусів. «До чергової хвилі всенародного стогнання про спеку залишилося пів тижня – насолоджуйтесь свіжим повітрям», – підсумувала Наталя Діденко.