Актор без пальців та Бекхем в трусах: показали найбезглуздіші статуї зірок

main image main image

Актор без пальців та Бекхем в трусах: показали найбезглуздіші статуї зірок

Ми звикли бачити зірок їх ідеальними і сяючими, але іноді скульптури демонструють зовсім іншу реальність.

Деякі скульптури, створені на честь знаменитостей, виглядають просто жахливо і не захоплюють, а смішать всіх, хто їх бачить.Меланію Трамп вирішили увічнити в рідному містечку в Словенії.

Скульптор стверджує, що його творіння — абсолютно серйозне і покликане оспівати першу леді США, яку він сам вважає втіленням краси.У 2011 році компанія Shanghai Rolex Masters вирішила зробити пам'ятник зірці тенісу Енді Маррею.

Пізніше спортсмен навіть сфотографувався зі своєю статуєю.Бренд H & M перетворив Золотий м'яч на срібні м'ячики, запустивши лінійку Девіда Бекхема в 2012 році.У португальському містечку Фуншал був проведений конкурс на кращу статую.

Спочатку її планували розмістити в магазині Harrods.Скульптура актора Коліна Ферта в образі містера Дарсі з відомої кіноверсії "Гордості і упередження" обійшлася в 3,5 мільйона фунтів.

Вона встановлена в Лайм парку, біля історичного особняка, де проходили зйомки в 1995 році.Статуя присвячена Кейт Мосс була відлита Марком Куїнном з 50 кг золота 750 проби.

На це був витрачений 1 мільйон фунтів.Скульптура футболіста Мохаммеда Салаха виставлена на Всесвітньому молодіжному форумі в Шарм-ель-Шейху.

Створена Маі Абдель-Аллахом, ця статуя повинна була символізувати цілеспрямованість і рішучість.Прем'єр-міністр Канади Джон Діфенбейкер урочисто відкрив пам'ятник Тарасу Шевченку в місті Вінніпег, провінція Манітоба 9 липня 1961-го.

Скульптуру створили нью-йоркський художник Ендрю Дараган і вінніпезький скульптор Роман Коваль.

Вона коштувала $150 тис.