УЄФА відсторонив «Мехелен» від Ліги Європи через участь в договірних матчах

main image main image

УЄФА відсторонив «Мехелен» від Ліги Європи через участь в договірних матчах

УЄФА прийняв рішення відсторонити «Мехелен» від участі в Лізі Європи в зв'язку з організацією клубом договірних матчів в чемпіонаті Бельгії.

3 червня за підсумками розслідування УЄФА допустив команду до участі в груповому етапі Ліги Європи, але Бельгійський арбітражний суд (БАС) дискваліфікував її на один єврокубковий сезон, схваливши рішення Королівського бельгійського футбольного союзу.

УЄФА переглянув своє рішення і встановив причетність бельгійського клубу до нелегальних перемог.

«Згідно зі статтею 4.02 регламенту турніру, УЄФА може спиратися на те чи інше рішення національної або міжнародної спортивної організації, а також арбітражного або державного суду.

Було взято до уваги, що УЄФА щосили бореться з договірними матчами, які є серйозною проблемою сучасного спорту, і також той факт, що Федерація футболу Бельгії після рішення БАС прибрала «Мехелен» із списку учасників клубних турнірів УЄФА в сезоні-2019/20.

Апеляційна інстанція УЄФА визнала рішення ФФБ і БАС відсторонити «Мехелен» від участі в турнірах УЄФА і анулювала своє рішення від 15 липня відповідно до статті 4.02 регламенту Ліги Європи», - йдеться на офіційному сайті УЄФА.

Детальніше про подію
УЄФА відсторонив володаря Кубка Бельгії від участі в Лізі Європи-2019/20
УЄФА відсторонив бельгійський клуб від Ліги Європи за "договірняки"
УЕФА выгнал бельгийский клуб из Лиги Европы