Новий перерахунок пенсій в Україні, “на 25% більше”: хто може розраховувати на підвищення

main image main image

Новий перерахунок пенсій в Україні, “на 25% більше”: хто може розраховувати на підвищення

На українців, які вже вийшли на заслужений відпочинок, чекає новий перерахунок пенсій Про це пише видання Аиф. Зазначається, що підвищення мінімальних пенсій заплановано на зиму.

Перерахунок пенсій для українців прив’язаний до прожиткового мінімуму, який переглядається двічі на рік — 1 липня та 1 грудня.

Однак, як заявили в уряді, це ще не всі зміни у виплатах для громадян, які вийшли на заслужений відпочинок. Оскільки прожитковий мінімум зросте, то, відповідно, і мінімальні пенсії стануть вище.

Якщо на сьогоднішній день вони становлять 1564 гривні, в грудні до них додадуть ще 74 гривні.

Таким чином, “мінімалка” складе 1638 гривень.

Мокра Седокова оголила пишні груди перед дзеркалом: “Роблю це… смачно”, фото 18+ Шоу-бізнес Крім цього, як заявили в Кабінеті міністрів, з 1 січня 2020 року в Україні пройде перерахунок пенсій військовослужбовцям на 25%.

У березні наступного року відбудеться ще одне автоматичне підвищення виплат, а надбавки, в першу чергу, залежатимуть від затвердженого восени бюджету.

Також раніше повідомлялося, що Пенсійний фонд України (ПФУ) готує нововведення, яке не сподобається пенсіонерам.

Пенсійний фонд України (ПФУ) планує скоротити кількість своїх відділень по країні. Зараз функціонує 600 відділень, а планують залишити лише 55.

Про це заявив голова правління Фонду Євген Капінус.

Поки не відомо, як швидко завершать реорганізацію. «Це означає, що у нас залишаться головні управління на рівні областей, і ці управління будуть займатися всім спектром питань, які будуть на порядку денному Пенсійного фонду», – сказав він.