Аналітик дав прогноз щодо Кримського мосту

main image main image

Аналітик дав прогноз щодо Кримського мосту

Питання повернення Криму набагато складніше, ніж питання реінтеграції Донбасу, вважає експерт.

З'явився новий прогноз щодо Кримського мосту / фото most.life.

Журналіст, телеведучий і політичний аналітик Євген Кисельов вважає, що Кримський міст, побудований Росією через Керченську протоку в анексований Крим, може вистояти.

Україні потрібно буде думати, що робити з Керченським мостом після повернення під контроль Криму, розповів експерт на чаті у "Главреді".

За його словами, питання про те, як повернути Крим — серйозне, і воно набагато складніше й істотне, ніж питання про реінтеграцію захопленої частини Донбасу.

"...вважаю, що свого часу, коли тільки починалося це будівництво, і коли його критики в Україні передбачали, що цей міст..

впаде, вони часом ґрунтувалися на колишніх, можливо, застарілих уявленнях про те, як можна зводити подібного роду споруди в проблемних, з геодезичної та геологічної точки зору, регіонах планети", — зазначив ведучий.

Аналітик вважає, що "прогрес науки й техніки дозволяє такий міст побудувати з тим, щоб він не розділив долю того моста, який намагалися створити німці в часи, коли Таманський півострів і Крим були окуповані Вермахтом".

"...Тоді дійсно була спроба побудувати міст, який був знесений першим же льодоходом вже після війни...", — додав він.

Як повідомляло Міністерство з питань тимчасово окупованих територій, незаконно збудований Росією Кримський міст просідає.

Про це свідчать результати космічної зйомки.

Зокрема, зафіксовано кілька критичних ділянок мосту, де відбуваються процеси зсуву.

Фото и видео