На 223 окрузі в Києві загострюється обстановка: на п'яти дільницях комісії не рахують голоси, а біля стін ОВК - сотня "свободівців"

main image main image

На 223 окрузі в Києві загострюється обстановка: на п'яти дільницях комісії не рахують голоси, а біля стін ОВК - сотня "свободівців"

22:51, 21 липня 2019.

Вибори 2019.

3822.

Біля окружної виборчої комісії в 223-му виборчому окрузі в Києві на Щербакова, 43, вже перебувають близько ста представників ВО «Свобода» і стільки ж правоохоронців.

Члени п'яти дільничних виборчих комісій по 223-му виборчому округу в Києві з моменту закриття дільниць не можуть розпочати підрахунок голосів.

Про це УНІАН повідомили в київському штабі політичної партії «Слуга народу».

«Виборчі комісії закрилися о 20.00 для підрахунку голосів, 5 з них у 223-му виборчому окрузі уже дві години сидять і нічого не роблять - миють підлоги, знімають штори, розбирають свої папери, сидять просто за столами, ніби вони чекають на якісь вказівки», - йдеться у повідомленні.

Тим часом, біля окружної виборчої комісії в 223-му виборчому окрузі в Києві на Щербакова, 43, вже перебувають близько ста представників ВО «Свобода» і стільки ж правоохоронців.

«Левченко (діючий народний депутат, кандидат у народні депутати Юрій Левченко - УНІАН) закликав представників «Свободи» починати «розгойдувати» ситуацію в ОВК», - заявили в штабі.

«Ми вважаємо, що ті виборчі комісії, які не розпечатали жодну урну, не гасять бюлетені, вони чекають на якийсь сигнал», - переконані в політсилі.

#Київ#вибори.

Фото и видео
Упоминаемые персоны
Количество упоминаний за последние 24 часа
Юрій Левченко 1 згадки Юрій Левченко