Український траулер потонув біля узбережжя Африки після пожежі, є загиблі

main image main image

Український траулер потонув біля узбережжя Африки після пожежі, є загиблі

22 липня.

Згідно оновленої інформації про українське риболовне судно “Іван Голубець” — судно затонуло вчора вночі у океані, повідомляє УНН з посиланням на Facebook-сторінку колишнього Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Бориса Бабіна.

“Згідно оновленої інформації про трагічну долю українського риболовного судна „Іван Голубець“ — судно затонуло вчора вночі у океані, на глибині 35 метрів, та вже маємо двох підтверджених загиблих рибалок.

Капітан судна — кримчанин Сергій Тимченко, був у рейсі з українськими документами”, — вказано у повідомленні.

Бабін також зазначив, що: “на борту було як мінімум три кадети з фейкової підконтрольної окупантам освітньої установи — „Керченського державного морського технінчого університету“.

Незрозумілі маневри судна перед інцидентом, відсутність на ньому за мімяць до подій розпізнавальних знаків та навіть номеру ІМО, виключення АІС та странні дії команди під час спроб рятування кораблю вже дозволяють фахівцям припустити, що у трюмах злосчастного судна було щось цікаве, крім власне риби”.

“Нагадаю, що „Іван Голубець“ є у власності української державної компанії та оперувався „латвійським бізнесменом українського походження“.

Тобто, як завжди, маємо класичний вивід госресурсу наліво та його нещадну експлуатацію на ізнос (орфографія автора — ред.), замість приватизації”, — додав він.

На завершення свого допису Борис Бабін написав, що: “експлуатацію у плідній співпраці українських чиновників як з підконтрольними росіянам кримськими „навчальними закладами“, так й Російським морським регістром, РМРС (з літер цієї аббревіатури легко скласти й ФСБ, й СВР, й ГРУ РФ) та вкрай вірогідно не лише з питань рибальства.

І — другий день у Україні, крім регіональних та спеціалізованих видань.

майже повна інформаційна тиша щодо ситуації, за підсумками якої у цивілізованих країнах вже мали б серію гучних відставок, арештів та обшуків у всіляких установах”.

Нагадуємо, біля узбережжя Африки, ймовірно, загорівся український траулер.

Упоминаемые персоны
Количество упоминаний за последние 24 часа
Борис Бабін 0 згадок Борис Бабін
Детальніше про подію
ЧП у берегов Африки: ко дну пошло украинское судно, есть погибшие
Возле берегов Африки затонул украинский корабль: есть жертвы
Біля Африки після пожежі потонув український траулер, є загиблі