17:32, 22 липня 2019.

Світ.

За офіційними повідомленнями, кілька людей були засуджені до смертної кари.

Влада Ірану заявила про затримання сімнадцяти громадян, підозрюваних у співпраці з Центральним розвідувальним управлінням США.

Про це повідомляє контррозвідувальне Міністерство інформації й національної безпеки Ірану, передає Радіо Свобода з посиланням на агентство ISNA.

Влада стверджує, що іранські спецслужби "знищили мережу агентів", пов'язаних з ЦРУ.

За офіційними повідомленнями, кілька людей були засуджені до смертної кари за "поширення морального збочення".

Іранців, стверджує агентство, завербували агенти ЦРУ, коли ті брали участь у "закордонних конференціях".

Затримані не були державними службовцями, повідомила влада.

При цьому ЗМІ ставлять ці твердження під сумнів, вказуючи на відсутність доказів і схожі оголошення в минулому з боку представників спецслужб Ірану.

Зокрема, 19 липня влада в Тегерані заявила про виконання смертних вироків стосовно низки "кібершпигунів", не надавши при цьому подробиць звинувачень або інформації про обставини їх затримання.

Президент США Дональд Трамп на своїй сторінці в Twitter заявив, що в повідомленні Тегерана немає "жодного слова правди".

"Просто ще більше брехні та пропаганди від релігійного режиму, який руйнується і не уявляє, що з цим робити", – зазначив він.

Як повідомляв УНІАН, у середині червня влада Ірану заявила про викриття "великої мережі кібершпигунів", яка, за їх твердженням, що управлялася Центральним розвідувальним управлінням США.

#Іран#ЦРУ#шпигунство#Дональд Трамп.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy