Влада Ірану заявила про арешт 17 шпигунів ЦРУ

main image main image

Влада Ірану заявила про арешт 17 шпигунів ЦРУ

Світ.

За офіційними повідомленнями, кілька людей були засуджені до смертної кари.

Влада Ірану заявила про затримання сімнадцяти громадян, підозрюваних у співпраці з Центральним розвідувальним управлінням США. Про це повідомляє контррозвідувальне Міністерство інформації й національної безпеки Ірану, передає Радіо Свобода з посиланням на агентство ISNA.

Влада стверджує, що іранські спецслужби "знищили мережу агентів", пов'язаних з ЦРУ.

За офіційними повідомленнями, кілька людей були засуджені до смертної кари за "поширення морального збочення".

Іранців, стверджує агентство, завербували агенти ЦРУ, коли ті брали участь у "закордонних конференціях".

Затримані не були державними службовцями, повідомила влада.

При цьому ЗМІ ставлять ці твердження під сумнів, вказуючи на відсутність доказів і схожі оголошення в минулому з боку представників спецслужб Ірану.

Зокрема, 19 липня влада в Тегерані заявила про виконання смертних вироків стосовно низки "кібершпигунів", не надавши при цьому подробиць звинувачень або інформації про обставини їх затримання.

Президент США Дональд Трамп на своїй сторінці в Twitter заявив, що в повідомленні Тегерана немає "жодного слова правди".

"Просто ще більше брехні та пропаганди від релігійного режиму, який руйнується і не уявляє, що з цим робити", – зазначив він.

Як повідомляв УНІАН, у середині червня влада Ірану заявила про викриття "великої мережі кібершпигунів", яка, за їх твердженням, що управлялася Центральним розвідувальним управлінням США.

Фото и видео