20 мая, понедельник
Українські футболісти завоювали медалі чемпіонату Європи серед університетів

Українські футболісти завоювали медалі чемпіонату Європи з футзалу серед університетів, який пройшов у Португалії.

Як повідомляє прес-служба Федерації футболу України, на чемпіонаті віступали три українські команди та отримали два комплекти медалей.

Читай Знай.

ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!.

Чоловіча збірна ХНУ ім.

Каразіна стала срібним призером, поступившись у фіналі іспанцям з університету Малаги (1:5).

Жіноча збірна НПУ ім.

Драгоманова завоювала бронзові медалі.

Після поразки в півфіналі від іспанок з університету Мурсії (2:4) в матчі за третє місце киянки подолали хорваток з університету Загреба (6:5).

Як повідомляв Знай.

ua, 18-річний український плавець Денис Кесіль перевершив національний рекорд знаменитого Дениса Силантьєва на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Кванджу (Південна Корея).

Денис Кесіль у фіналі 200-метрівки батерфляєм показав п'ятий результат з часом 1.54,79.

Таким чином, Денис побив рекорд Дениса Силантьєва на 200 м батерфляєм - 1.55,42 м.

Попередній національний рекорд України був встановлений Силантьєвим на чемпіонаті Європи-2002 в Берліні.

Чемпіонат світу з водних видів спорту в Південній Кореї триватиме до 28 липня.

На даний момент у збірної України одна золота і шість бронзових нагород.