Порошенко притиснули до стінки свої, екс-президент заволав від безвиході: «Я не довіряю …»

main image main image

Порошенко притиснули до стінки свої, екс-президент заволав від безвиході: «Я не довіряю …»

Екс-президент України Петро Порошенко заявив журналістам, що готовий відповісти на питання з застосуванням поліграфа «Я не довіряю Державному бюро розслідувань, я не довіряю їх керівництву.

Я не вірю в об’єктивність і неупередженість слідства … Я готовий пройти детектор брехні на каналі» Прямий «в прямому ефірі.

Коли я це запропонував, у них великого ентузіазму з цього приводу не було «, — заявив Порошенко.

Слідчі Державного бюро розслідувань вже отримали судове дозвіл на допит п’ятого президента України Петра Порошенка з застосуванням детектора брехні.

Також прес-секретар ГБУ підкреслила, що проведення допиту із застосуванням поліграфа можливо тільки в кабінеті слідчого ГБР і щоб була дотримана таємниця досудового слідства, а тому будь-які допити з використанням поліграфа в прямому ефірі телеканалу «Прямий», як про це заявляв Порошенко, або будь-якого іншого телеканалу неможливі.

Блогера і майбутнього депутата від «Слуги народу» Олександра Дубинського така новина явно повеселила, але ненадовго.

«Тепер Петру Олексійовичу доведеться відповісти з проводками на голові на питання про те, як він крав гроші з допомогою Ленінської кузні на оборонне замовлення і як, власне, ухилявся від податків і приховував операцію з придбання телеканалу» Прямий «, — говорить блогер.

Також він висловив надію на те, що під час слухань справ Петра Порошенка буде присутній суд присяжних, який вислухає питання до екс-гаранта.

«Крав він гроші з бюджету або позичав, наприклад.

Обкрадав він українську армію або всього лише зменшував забезпечення солдатів на дві горошини в день? Або на два постріли, на один броніжілет, або каску.

Крав він гроші за допомогою Тігіпко, який теж повинен бути фігурантом даних допитів.

І я впевнений, що там напевно будуть ті самі питання про Тігіпка, який придбав Ленінську кузню у Порошенка, щоб приховати сліди пограбування оборонного бюджету.

«, — говорить блогер.

Найсмішніше, на думку майбутнього нардепа, що саме Порошенко протягом п’яти років нам розповідав про те, як він правильно реформує правоохоронну систему і створює ось ці структури, НАБУ, ГБР, Верховний суд все щоб не було корупції, а тепер за всіма цими інстанціях його жирної пикою ось так от і протягнуть.

У тому числі і через детектор брехні.

Також він висловив стурбованість тим, що Петро Порошенко може вийти сухим з води.

«Я не здивуюся якщо виявиться, що за підсумками допиту Порошенко якось зможе вийти з цієї ситуації.

Якщо він 5 років обманював українців, то чому ви думаєте що він не зможе обдурити якусь машину? «, — резюмував майбутній нардеп.

Напомним, Порошенко таки явился на допрос в ГБР, и не сам.

Также Politeka писала, что Порошенко нашел способ отмазаться от тюрьмы и обратился к злейшему врагу.