Україна та Ізраїль підписали меморандуми про взаєморозуміння в аграрній та економічній сферах

Україна та Ізраїль підписали меморандуми про взаєморозуміння в аграрній та економічній сферах

19 серпня, 2019, 13:48.

Міністерство аграрної політики та продовольства та міністерство економічного розвитку і торгівлі України підписали з надзвичайним і повноважним послом Ізраїлю меморандуми про взаєморозуміння.

Церемонія підписання відбулась під час брифінгу прем'єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу та президента України Володимира Зеленського, передає Еспресо.

Виконувач Обов'язків міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева та надзвичайний і повноважний посол держави Ізраїль в Україні Джоель Ліон підписали меморандум про взаєморозуміння між міністерством аграрної політики та продовольства України і міністерством сільського господарства та розвитку сільських території держави Ізраїль щодо співробітництва в галузі сільського господарства.

Після цього державний секретар міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олексій Перевезенцев та надзвичайний і повноважний посол держави Ізраїль в Україні Джоель Ліон підписали меморандум про взаєморозуміння між міністерством економічного розвитку і торгівлі Україні та ізраїльським патентним відомством міністерства юстиції держави Ізраїль.

Детальніше про подію
Украина и Израиль подписали договоры о сотрудничестве
Україна та Ізраїль підписали угоду і меморандуми
Україна та Ізраїль підписали угоду про вивчення в школах івриту та української мови