В УКАБ новий генеральний директор

main image main image

В УКАБ новий генеральний директор

«Сьогодні представив нового генерального директора асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Романа Сластьона (Roman Slaston).

Знаю його понад 12 років, коли він ще, будучи студентом Національного університету біоресурсів та природокористування, прийшов в УКАБ як практикант з бажанням отримати певні практичні навички та вміння.

Його аналітичні здібності та розуміння ситуації в аграрному секторі вразили одразу, тому він тоді ж отримав пропозицію працювати в УКАБ», — написав він.

Алекс Ліссітса зазначив, що подальша кар'єра нового гендиректора УКАБ була пов'язана і з міжнародними компаніями, зокрема BASF, а також з українськими, зокрема з практичним землеробством, адже останнім часом він був керівником сільськогосподарського підприємства «Слобожанщина Агро», що на Сумщині.

«Хочу побажати йому не лише підтримувати ті тісні зв'язки між бізнесом і державою, які вже склалися за 12 років функціонування УКАБ, але і посилити відстоювання інтересів членів УКАБ, особливо дивлячись на ті виклики, які стоять найближчим часом і щодо запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення, і щодо глобальних змін у приватизації державного майна, тощо.

Бажаю Роману Миколайовичу надійно відстоювати інтереси аграріїв, як до цього робили його попередники», — додав президент УКАБ.