Гройсман закликав бізнес Ізраїлю не чекати ратифікації ЗВТ у вересні і зараз розвивати економічні стосунки

main image main image

Гройсман закликав бізнес Ізраїлю не чекати ратифікації ЗВТ у вересні і зараз розвивати економічні стосунки

Володимир Гройсман закликав бізнес Ізраїлю не чекати ратифікації ЗВТ Кнесетом у вересні і зараз розвивати економічні стосунки.

Про це Гройсман повідомив на брифінгу разом з прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу в Києві.

Трансляцію вів "112 Україна".

"Зараз ми фактично запроваджуємо економічний безвіз, коли наші товари, наші економіки будуть більше інтегруватися, і головне, що вже зараз можливо розширювати ЗВТ, в тому числі і на послуги, забезпечувати механізми спільного інвестування.

Сьогодні є високорозвинута технологічна держава, і за останнє десятиріччя Ізраїль відчутно змінився.

І це дає можливості нам забезпечувати нову якість нашої кооперації.

Тому я закликаю сьогодні не чекати Кнесету, я розумію, що у вересні ратифікують угоду, вже зараз від вас, саме від представників бізнесу залежить, наскільки ефективно ми можемо розвивати наші двосторонні економічні стосунки.

Ми можемо збільшувати наш товарообіг, ми потрібні один одному, але найголовніше – це сфери, в яких наша синергія, об’єднання зусиль, може забезпечувати нам справжнє світове лідерство, агропромисловий сектор, енергетика, машинобудування, новітні технології, інновації – це все те, де ми можемо, спільно використовуючи наші таланти і досвід, бути сильнішими", - зазначив Гройсман.

Верховна Рада України ратифікувала угоду 11 липня 230 голосами народних депутатів.

Згодом президент Зеленський підписав закон про ратифікацію угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем.

Як повідомлялося, документ набуде чинності за 60 днів після ратифікації українським та ізраїльським парламентами.

Очікується, що угода дасть можливість подальшого розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між країнами, сприятиме отриманню вітчизняними товаровиробниками переваг від лібералізації ринку Ізраїлю, відкриє можливості для українського бізнесу як для розширення ринків збуту, так і для розвитку й модернізації власного виробництва.