Керівництво Міноборони обговорило реформи зі стратегічними радниками НАТО

main image main image

Керівництво Міноборони обговорило реформи зі стратегічними радниками НАТО

пресс-служба Минобороны Украины.

Міністр оборони України Степан Полторак разом із начальником Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенантом Русланом Хомчаком обговорили реформи оборонного сектора країни зі стратегічними радниками високого рівня від держав-членів НАТО.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"У ході зустрічі сторони обговорили досягнення оборонної реформи України та необхідність подальшого розвитку і реформування оборонного відомства та Збройних Сил для досягнення сумісності із НАТО", - йдеться у повідомленні.

Полторак на зустрічі акцентував увагу на необхідності подальшого розвитку сектору безпеки і оборони, а також правильної оцінки існуючих загроз та власних здібностей країни.

Міністр оборони подякував стратегічним радникам НАТО за співпрацю у реформуванні оборонного відомства, а також за підтримку України в нелегкі часи.

2 серпня повідомлялося, що на тлі припинення дії Договору між США і Росією про ліквідацію їх ракет середньої і меншої дальності, Міністерство закордонних справ України заявило про намір активізувати діалог з НАТО для обговорення можливих шляхів зміцнення обороноздатності всього східного флангу Альянсу.