21:57, 20 серпня 2019.

Політика.

11.

Очікувано, що пропрезидентська політсила забере собі більшість місць.

У майбутній Верховній Раді буде 23 комітети.

У партії "Слуга народу", яка здобула більшість на виборах, здійснили розподіл місць у комітетах між партіями та позапартійними.

Інформацію про розподіл місць оприлюднила у Facebook віце-прем’єрка з європейської та євроатлантичної інтеграції, майбутня нардепка (№10 у списку партії Петра Порошенка "Європейська солідарність") Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Вона нарікає, що "Слуга народу" не врахувала рішення першого засідання підготовчої групи й зробила розподіл місць у комітетах на свій розсуд.

"Знехтувавши спільним рішенням щодо граничного розміру комітетів, яке було досягнуте на першому засіданні підготовчої групи минулого тижня (від 7 до 31 депутата), керівництво монобільшості вирішило, що, наприклад, в комітеті з євроінтеграції має бути не "не менше", а "не більше", ніж сім людей, водночас в комітеті, що опікуватиметься цифровою трансформацією, має працювати двадцять депутатів.

Це питання не лише порушення основ демократії та етики, а, в першу чергу, ігнорування обраних українським народом і підтверджених новими керівниками пріоритетів", - зазначила Климпуш-Цинцадзе.

Фото facebook.

#комітети Верховної Ради#Слуга народу.

Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy