У "Райффайзен Банк Аваль" вперше за 14 років змінився керівник

main image main image

У "Райффайзен Банк Аваль" вперше за 14 років змінився керівник

10:15, 20 серпня 2019.

Фінанси.

Рішення ухвалене після ретельного відбору і має бути погоджене державними органами нагляду.

Наглядова рада "Райффайзен Банку Аваль" змінила голову правління фінустанови / фото УНІАН.

Наглядова рада "Райффайзен Банку Аваль" вирішила призначити головою правління фінустанови Олександра Писарука - банкіра з 27-річним досвідом, включаючи досвід на керівних посадах у провідних міжнародних банках, Національному банку України та Міжнародному валютному фонді.

Як повідомили в прес-службі банку, рішення ухвалене після ретельного відбору і має бути погоджено державними органами нагляду.

У банку нагадали, що Володимир Лавренчук обіймав пост голови правління "Райффайзен Банку Аваль" попередні 14 років, і за цей час банк трансформувався, став сучасною і ефективною фінустановою, добре інтегрованою з однією з провідних європейських банківських груп "Райффайзен Банк Інтернаціональ".

"Володимир Лавренчук вніс вагомий вклад в успіх "Райффайзен Банку Аваль".

Він виважено і з великою самовіддачею керував банком, часом ведучи його крізь дуже бурхливі води.

Він передає своєму наступнику сильний банк.

Від імені наглядової ради хочу висловити йому нашу подяку і високе визнання", - прокоментував голова наглядової ради Мартін Грюль.

За його словами, в особі Писарука банк знайшов досвідченого і добре відомого наступника, який продовжить успішну роботу Лавренчука.

Довідка УНІАН.

"Райффайзен Банк Аваль" (м.

Київ) працює на ринку України з 1992 року і є найбільшим банком з іноземним капіталом за класифікацією Національного банку за обсягом активів.

Акціонерами банку є міжнародна фінансова група "Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ" (Австрія) і Європейський банк реконструкції та розвитку.

За підсумками 2018 року банк отримав 5,1 млрд грн прибутку.

#банк#Райффайзен Банк Аваль.

Фото и видео