14:49, 20 серпня 2019.

24.

Він розповів, що нібито завжди навчав курсантів того, що вірність присязі – святий обов'язок кожного військового, і радив змінити професію, якщо вони не готові її виконувати.

Викладач стверджує, що його обмовили / facebook.

Полковник запасу, викладач Харківського інституту танкових військ Геннадій Бондарєв, довкола якого розгорівся скандал через нібито його симпатії "русскому миру", заявив про наклеп на свою адресу.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Мені немає за що виправдовуватися.

Тому що те, в чому мене звинувачують, – неправда", – написав Бондарєв.

"Я офіційно і з усією відповідальністю стверджую, що всі звинувачення на мою адресу, висловлені в публікації на Facebook, є наклепом, причин якого я поки не розумію.

Жодних лайків та перепостів у соцмережах публікацій, фото, відео сепаратистського характеру я не робив.

До вказаних перепостів в "Однокласниках" я теж не маю відношення, бо не заходив туди з моменту виходу Указу президента України про закриття цієї соцмережі.

У Facebook заходжу дуже рідко, тому що ніколи не мав ні особистого, ні професійного інтересу", – стверджує викладач.

Крім того, він заявив, що ці матеріали нібито могли з'явитися на його сторінці в результаті злому через нечасту відвідуваність.

Раніше в мережі повідомили, що в Харківському інституті танкових військ викладає затятий прихильник "русского мира", полковник запасу Геннадій Бондарєв.

Судячи з постів Бондарєва у забороненій в Україні соцмережі "Однокласники", він має стійку антиукраїнську позицію, є затятим прихильником "русского мира", анексії Криму, захоплюється російськими військовими та представниками терористичних організацій "Л/ДНР".

Крім того, викладач майбутніх українських офіцерів тужить за загиблими бойовиками і російськими окупантами, підтримує знищення територіальної цілісності й посягання на недоторканність України.

#Харьковпогода у Харкові.

Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy