Водії нерозмитнених автомобілів на іноземній реєстрації звільняються від штрафних санкцій ще на три місяці, тоді як раніше відповідні санкції повинні були набути чинності з 22 серпня.

"Із 22 серпня настає адміністративна відповідальність водіїв і власників автомобілів на іноземній реєстрації за їх використання з порушенням митного режиму.

Президент України ініціював відтермінування введення штрафних санкцій на три місяці, і вже найближчим часом цей невідкладний законопроект буде схвалено", – написав Лавренюк.

Він додав, що даний законопроект знайшов підтримку у всіх зацікавлених органів виконавчої влади й громадськості.

Також Лавренюк наголосив, що за результатами наради за участю заступника голови Офісу президента Руслана Рябошапки, голови Митної служби Максима Нефьодова і народного депутата від партії "Слуга народу" Владислава Криклія, було ухвалено рішення створити робочу групу, яка за час відтермінування штрафів розробить новий законопроект, покликаний врегулювати порядок і чіткі й прозорі правила розмитнення автомобілів на єврономерах.

Робочу групу очолить Криклій.

Також Лавренюк охарактеризував алгоритм вирішення питання "євроблях".

"Алгоритм такий: 1) відтермінування, 2) новий закон з чіткими і прозорими правилами розмитнення (можливо навіть фіксовані ставки для вживаних авто) і після цього жодних поблажок", – додав заступник міністра інфраструктури.

У той же час ДФС на своїй сторінці у Facebook нагадала, які нові штрафні санкції мали запровадитися з 22 серпня 2019 року за порушення при переміщенні транспортних засобів в митних режимах тимчасового ввезення і транзиту.

За правилами, які мали вступити у силу, у разі перевищення строку доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб передбачався штраф у розмірі 85 тис.

Якщо строк перевищено більш ніж на 30 діб, а також у разі втрати або розкомплектування ТЗ розмір штрафу мав сягати 170 тис.

грн або конфіскація таких авто.

Але прийняти його зможе лише новий склад ВР.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy