"Шахтар" розгромив "Маріуполь" та закріпив лідерство в чемпіонаті

Донецький "Шахтар" в рамках 5-го туру Чемпіонату України декласував у Харкові "Маріуполь" з рахунком 5:1.

Підопічні Луїша Каштру вирішили долю цього протистояння після 12 стартових хвилин.

Саме до цього часу "гірники" тричі розписалися в сітці воріт голкіпера "азовців" Євгена Гальчука.

Розпочав розгром гостей Тете.

19-річний півзахисник на восьмій хвилині після видовищної комбінації надіслав ігрове знаряддя з меж штрафного точно в дальній кут.

Не встигли гравці "Маріуполя" отямитися, як бразилець за три хвилини оформив дубль - Тете після передачі у виконанні Марлоса пробив з аналогічної відстані, м'яч зачепив захисника та влетів точно за призначенням.

На 12 хвилині "Шахтар" продовжив знущатися над опонентом - Тайсон виконав простріл у воротарський майданчик, а Жуніор Мораєс вдало поставив ногу.

3:0 і гра була фактично зроблена.

Наступного голу в цій зустрічі вболівальникам довелося чекати аж до 62 хвилини, коли капітан донеччан Тайсон реалізував пенальті, який на собі заробив Мораєс.

М'яч престижу "Маріуполь" все ж забив.

Владислав Вакула на 78 хвилині пробив Андрія Пятова та дещо скоротив відставання у рахунку.

Утім, останнє слово в цьому протистоянні було все ж за "Шахтарем" - Маркос Антоніо, який вийшов на початку другого тайму замість Тараса Степаненка, отримав пас п'ятою від Мораєса, обіграв голкіпера та завів м'яч у порожні ворота.

Саме цей гол поставив остаточну крапку в грі та дозволив таким чином "Шахтарю" ще більше відірватися від опонентів у внутрішній першості.

Наразі в активі "гірників" 15 очок з 15 можливих.

Найближчі переслідувачі команди Каштру, якими є чернігівська "Десна" та луганська "Зоря" мають на п'ять пунктів менше.

Що стосується "Маріуполя", то вони залишилися з чотирма балами.