Шлях дзюдоїстки Дарини Білодід до феєричних перемог показали у яскравих фото: "Можна дивитися вічно"

18-річна українська дзюдоїстка Дарина Білодід стала дворазовою чемпіонкою світу з дзюдо в категорії до 48 кг, захистивши свій титул на змаганнях у Токіо.

Білодід була чинною чемпіонкою світу, тому на змаганнях стартувала відразу з 1/16 фіналу.

Читай Знай.

uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!.

Дарина впевнено йшла до свого другого титулу.

Достроково іппоном вона перемогла Катаріну Косту з Португалії, Сариуну Цижипову з команди біженців, іспанку Лауру Абелінду Мартінес і колишню чемпіонку світу Уранцецег Мунхбат з Монголії.

У фіналі Білодід зустрілася з 24-річною японкою Тонакі Фуна, чемпіонкою світу 2017 року.

Японка провела зустріч активніше і змусила Дарину заробити два попередження, але Білодід спіймала суперницю на контратаці, заробила оцінку ваза-арі і стримала натиск Тонаки Фуна до кінця фіналу.