Nissan, який не поїхав до Франкфурта, потролив автосалон

main image main image

Nissan, який не поїхав до Франкфурта, потролив автосалон

19:11, 11 вересня 2019.

Транспорт.

Марка «прогуляла» моторшоу і замість цього провела власний захід у селі.

Стенд встановили прямо посеред поля / фото Nissan.

Європейський підрозділ Nissan випустив реліз про жартівливу презентацію нового Juke в глухому французькому селі Франкфорт, назва якого співзвучна з Франкфуртом, де в ці дні проходить найбільший міжнародний автосалон.

Стенд бренду, встановлений посеред поля, відвідало всього два десятки людей.

У Nissan назвали свій захід «Francfort Show 2019» і розіслали запрошення європейським клієнтам, пообіцявши фуршет та подарунки для перших 150 гостей, пише motor.

Стенд, оформлений в стилі великих автомобільних виставок, встановили прямо посеред поля, будь-який бажаючий міг підійти й оглянути Juke нового покоління.

Однак черг не спостерігалося – до Франкфорта заради презентації моделі приїхало всього 23 людини.

Nissan Juke зі зміною покоління став легшим, ширшими, збільшився в розмірах, отримав розширений набір обладнання та новий мотор.

Кросовер «перебрався» на платформу CMF-B, на якій побудовані європейські Renault Clio і Captur, а також обзавівся новим «обличчям», не втративши при цьому у впізнаваності.

фото Nissan.

В якості базового двигуна для Juke другого покоління пропонується 117-сильний трициліндровий турбомотор DIG-T об'ємом 1,0 літра в тандемі з шестиступінчастою «механікою» або семиступінчастим преселективним «роботом».

Європейські продажі новинки стартують до кінця осені.

фото Nissan.

Крім Nissan цього року від участі у Франкфуртському автосалоні відмовилися Aston Martin, Ferrari, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Infiniti, Mazda, Mitsubishi, Rolls-Royce, Subaru, Suzuki, Toyota і Volvo.

#Франкфуртський автосалон.

Фото и видео