Событие.

Ford представляє лінійку електричних автомобілів на виставці у Франкфурті.

.

Автоцентр.

12 Сен, 19:21.

Facebook.

Twitter.

Pocket.

Mail.

На міжнародній автомобільній виставці Frankfurt Motor Show у Німеччині компанія Ford продемонструвала свою відданість справі наближення електричного майбутнього для власних клієнтів.

Компанія Ford вперше представила свою найрізноманітнішу лінійку електрифікованих автомобілів, яка допоможе збільшити їхні продажі.

Очікується, що наприкінці 2022 р.

у Європі буде продаватися більше таких автомобілів, ніж машин зі стандартними бензиновими та дизельними двигунами.

Раніше цього року компанія Ford повідомила, що всі нові моделі пасажирських автомобілів Ford також матимуть електрифіковану версію (помірний гібрид, повний гібрид, гібрид, що підключається до електромережі) або версію з повністю електричним агрегатом — це надасть можливість запропонувати європейським споживачам одну з найрізноманітніших лінійок електрифікованих транспортних засобів.

До кінця 2024 р.

компанія представить у Європі 17 електрифікованих автомобілів — зокрема, вісім у 2019 р.

Компанія Ford очікує, що до кінця 2022 р.

продажі електрифікованих автомобілів складатимуть понад половину від загальної кількості продажів пасажирських транспортних засобів компанії, і вони перевищать продажі машин такого класу зі стандартними бензиновими та дизельними двигунами.

До цього часу компанія також планує продати понад 1 мільйон електрифікованих пасажирських автомобілів.

«Електрифікація швидко стає основною тенденцією на ринку, тому ми суттєво збільшуємо кількість електрифікованих моделей автомобілів і варіантів силових агрегатів, щоби наші споживачі мали можливість здійснювати свій вибір відповідно до власних потреб, — повідомив Стюарт Роулі, президент європейського відділення компанії Ford.

— Забезпечивши неймовірно простий перехід на використання електрифікованих автомобілів, ми очікуємо, що до кінця 2022 р.

більша частина проданих пасажирських транспортних засобів буде електрифікованими».

На виставковому стенді компанії Ford у Франкфурті представлені лише електрифіковані моделі з найбільшої лінійки автомобілів такого типу, яка будь-коли демонструвалася компанією, зокрема:.

Повністю новий гібрид Kuga Plug, що підключається до електромережі — версія нового середньорозмірного кросовера Ford із найвищим рівнем електрифікації за всю історію бренду та перший автомобіль Ford, який пропонується із силовими агрегатами помірного гібриду, повного гібриду та гібриду, що підключається до електромережі.

Повністю новий гібрид Explorer, що підключається до електромережі, семимісний позашляховик, і новий гібрид Tourneo Custom, що підключається до електромережі, восьмимісний мікроавтобус — обидві моделі забезпечують можливість руху суто на електротязі, зберігаючи великий запас ходу та незалежність автомобіля зі звичайним двигуном внутрішнього згоряння.

Новий гібрид Puma Eco.

Boost, компактний кросовер із новітнім агрегатом типу «помірний гібрид», який забезпечує скорочення викидів CО2, оптимальну витрату пального та більш чутливе кермування, що дає змогу отримати підвищене задоволення від водіння; уперше представлений у стильній версії Titanium.

Гібрид Ford Mondeo з кузовом універсал та агрегатом типу «повний гібрид», що має функцію самозаряджання від бензинового двигуна.

Ця модель є привабливою альтернативою автомобілям із дизельними двигунами, адже вона забезпечує можливість руху суто на електротязі, що є дуже зручною опцією в міських умовах із частими зупинками.

У 2020 р.

розпочнеться випуск нового SUV, стилізованого під легендарний Mustang із повністю електричним приводом і функцією швидкісного заряджання, запас ходу якого суто на електротязі за Всесвітньою узгодженою процедурою випробувань транспортних засобів малої вантажності (WLTP) становитиме 600 км.*.

«У сфері електрифікації не існує універсальних рішень.

Кожен споживач має свої особливі обставини та потреби у використанні автомобіля, — підкреслив виконавчий директор компанії Ford of Europe з інженерно-конструкторських робіт Йорг Беєр.

— Наша стратегія полягає в тому, щоби запропонувати найбільш підходящі варіанти електрифікованих силових агрегатів для відповідної машини, щоб експлуатація наших електрифікованих автомобілів клієнтами компанії була максимально простою, а кермування ними приносило лише задоволення».

Безпроблемне заряджання.

Компанія Ford у співробітництві з шістьма провідними постачальниками електроенергії в різних країнах Європи планує надавати послуги зі встановлення настінних блоків для заряджання за спеціальними «зеленими» тарифами власникам гібридів, що підключаються до електромережі, забезпечуючи більш просте, швидке та дешеве заряджання електрифікованих автомобілів.

Компанія Ford нещодавно повідомила про бажання налагодити тісну співпрацю з компанією Centrica у сфері надання послуг на території Великої Британії та Ірландії.

Партнери компанії Ford з-поміж постачальників електроенергії також надаватимуть такі послуги для забезпечення ефективної підтримки дилерських мереж компанії Ford в інших країнах Європи.

Настінний зарядний блок від компанії Ford дає змогу збільшити потужність заряджання на 50% порівняно зі стандартною побутовою розеткою — завдяки цьому власники гібридних автомобілів Ford, що підключаються до електромережі, зможуть суттєво скоротити час заряджання, інколи навіть на третину.

«Наше співробітництво з провідними постачальниками електроенергії, включно з компанією Centrica, дає нам змогу запропонувати єдине рішення, яке охоплює послуги з постачання та встановлення обладнання, а також надання особливих «зелених» тарифів для нашого настінного блоку для швидкого заряджання», — заявив Рулант де Вард, віце-президент європейського відділення компанії Ford із питань маркетингу, продажів і обслуговування.

Компанія Ford також розробила новий додаток для смартфонів і планшетів, який дасть змогу водіям гібридних автомобілів легко знаходити зарядні станції та сплачувати за заряджання.

Компанія Ford, у співробітництві з New.

Motion, забезпечує доступ до найбільшої мережі зарядних станцій загального користування в різних європейських країнах.

Новий додаток набагато полегшить власникам автомобілів Ford користування послугами понад 118 000 зарядних станцій в 30 країнах та процес їхньої оплати.

Споживачі зможуть без жодних проблем користуватися зарядними станціями в різних регіонах, замовляючи послуги та сплачуючи за них з одного рахунку, що ще більше спростить експлуатацію електричних автомобілів.

Крім того, разом із уже доступним бортовим модемом Ford.

Pass Connect додаток Ford.

Pass дає змогу водіям гібридних автомобілів Ford, що підключаються до електромережі, дистанційно контролювати процес заряджання своїх транспортних засобів.

Компанія Ford також є одним із засновників та акціонерів консорціуму IONITY, який має на меті до кінця 2020 р.

побудувати в ключових точках на території різних європейських країн 400 зарядних станцій потужністю 350 к.

Це забезпечить суттєве скорочення часу заряджання для всіх типів електрифікованих автомобілів порівняно з наявними системами — ідеальне рішення для здійснення далеких поїздок.

Перехід на електрифіковані автомобілі стає неймовірно простим — переконатися в цьому допоможе Go Electric.

На виставці також дебютує Go Electric — новий захід компанії Ford, що дає змогу докладно описати споживачам особливості електрифікованих автомобілів.

Відвідувачі заходу Go Electric зможуть побачити інтерактивні експонати з використанням технологій віртуальної реальності — зокрема, перший у світі захоплюючий тренажер електричного автомобіля із симулюванням прискорення.

У межах Go Electric можна ознайомитися з низкою експонатів, котрі допоможуть краще зрозуміти сучасні та майбутні технології використання електричної тяги та дізнатися, які рішення є оптимальними для задоволення конкретних потреб.

На заході Go Electric представлено:.

Перший у світі тренажер електричного автомобіля із симуляцією прискорення, який відтворює всі особливості кермування електричним транспортним засобом, включно з плавним лінійним прискоренням.

Презентація з використанням доповненої реальності, що пояснює, які види електрифікованих силових агрегатів пропонуються компанією Ford, і демонструє принципи їхньої дії — від технології поміркованого гібриду з використанням батареї напругою 48 В у новітній моделі Ford Puma до повністю електричного позашляховика Ford, стилізованого під легендарний Mustang, випуск якого розпочнеться незабаром.

Інтерактивні сенсорні екрані, які допоможуть відвідувачам зрозуміти, які саме електричні технології та вироби найкраще підходять для їхнього стилю життя.

Інтерактивний експонат із використанням реального зарядного обладнання, що дасть відвідувачам змогу на практиці зрозуміти, скільки часу потребує заряджання гібридних і повністю електричних автомобілів за різних умов.

Відвідувачі виставки Frankfurt Motor Show зможуть відвідувати захід Go Electric до 22 вересня.

Компанія Fоrd of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Fоrd на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 53 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 67 тисячам осіб з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств.

Крім Fоrd Motor Credit Company, до складу Fоrd Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Fоrd Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств).

Перші автомобілі компанії Fоrd були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Fоrd Motor Company.

Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер.

Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу.

Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Fоrd, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах.

«Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня.

Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість.

«Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості.

З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Автор.

.

Автоцентр.

Штрафы за перегруз пустят на ремонт дорог.

Рада продлила отсрочку штрафов для владельцев евроблях.

Украинцу залили выхлоп монтажной пеной за правильную парковку (фото).

Ford IAA 2019 Франкфуртский автосалон.

Facebook.

Twitter.

Pocket.

Mail.

Добавить комментарий.

Имя*.

E-mail*.

Такой e-mail уже зарегистрирован.

формой входа.

или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль.

Имя:.

Пароль:.

Вход.

введите другой.

.

Подписка.

Ответы к моему комментарию.

Все комментарии.

.

Отправить.

Отмена.

Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy