Новини компаній: KSG Agro приступив до осінньої посівної кампанії

main image main image

Новини компаній: KSG Agro приступив до осінньої посівної кампанії

Про це повідомила прес-служба KSG Agro. У серпні агрохолдинг KSG Agro повністю завершив посів озимого ріпаку на загальній площі в 2 тис.

За словами голови ради директорів KSG Agro Сергія Касьянова, успішній посівній кампанії озимого ріпаку сприяли сприятливі для вирощування цієї культури погодні умови. Завершивши посів озимого ріпаку в серпні, у вересні нинішнього року господарства холдингу приступили до посіву озимої пшениці.

Планується засіяти цією культурою 6,5 тис.

га. «Ми сподіваємося, що погода сприятиме успішній посівній кампанії озимої пшениці, — зазначив Сергій Касьянов, — Поки погодні умови ми характеризуємо як нормальні, однак, як для цієї культури замало вологи.

Втім, ми сподіваємося на осінні дощі та сніжну зиму, що в майбутньому сприятиме високій врожайності озимої пшениці». Довідка: KSG Agro — один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції.

Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі.

KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA). Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини.

Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.