15:12, 17 вересня 2019.

Новини туризму.

Для українських пасажирів передбачені короткі стикування з Києва в Делі.

Найбільший казахстанський авіаперевізник - компанія Air Astana, яка здійснює в Україні рейси з міжнародного аеропорту «Бориспіль», збільшила кількість стикувальних рейсів до Делі (Індія) через Алмати (Казахстан).

Про це повідомила прес-служба Air Astana.

«З початку вересня частота стикувальних рейсів Алмати - Делі - Алмати авіакомпанії «Ейр Астана» збільшиться з 5 до 7 на тиждень.

Квитки в Алмати можна придбати на рейси з вильотом кожен день.

Середня тривалість стикування – 1 година 30 хв», - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що при виборі стикування в Алмати або Нур-Султан тривалістю більше 10 годин пасажир матиме можливість забронювати проживання в готелі вартістю від 1 дол.

з урахуванням трансферу між аеропортом і готелем, а також сніданку.

У прес-службі зазначили, що для українських пасажирів передбачені короткі стикування з Києва в Делі.

Як повідомляв УНІАН, авіакомпанія Air Astana з червня збільшила кількість рейсів з Києва до Нур-Султан до 7 разів на тиждень, а з липня в Алмати з 7 до 8 рейсів.

Довідка УНІАН.

Авіакомпанія «Ейр Астана» є спільним підприємством казахстанського ФНБ «Самрук-Казина» (51%) і британської BAE Systems (49%).

Авіакомпанія виконує регулярні рейси з 15 травня 2002 року і має маршрутну мережу, що включає більше 60 міжнародних та внутрішніх рейсів.

В Україні літаки компанії здійснюють рейси з міжнародного аеропорту «Бориспіль» (Київ) через Алмати і Нур-Султан в Пекін, Урумчі, Сеул, Гонконг, Бангкок, Куала-Лумпур, Делі, Ташкент, Бішкек, Душанбе і, а також у міста Казахстану.

Повітряний флот авіакомпанії нараховує 35 літаків з числа Boeing 757/767, сімейств Airbus і Embraer.

Середній вік авіапарку – 8 років.

#авіаперевезення#Air Astana.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy