Ліга чемпіонів. "Славія" відібрала очки в "Інтера", "Ліон" не зміг дотиснути "Зеніт"

17 вересня стартував 1-й тур групового етапу Ліги чемпіонів-2019/20.

Два з восьми матчів ігрового дня були винесені на 19:55.

Міланський "Інтер" у домашньому поєдинку несподівано не зміг обіграти чеську "Славію" - 1:1.

Гостей вивів уперед нігерійський нападник Пітер Олаїнка на 64-й хвилині, але в компенсований час Ніколо Барелла врятував "нерадзуррі" від ганьби.

В іншому матчі групи F "Боруссія" у Дортмунді прийме "Барселону" (початок о 22:00).

У квартеті G французький "Ліон" розписав нічию з російським "Зенітом" - 1:1.

Пітерці вийшли вперед наприкінці першого тайму завдяки голу Сердара Азмуна.

Одразу після перерви "ткачі" відновили паритет - з пенальті відзначився Мемфіс Депай.

До кінця матчу "Ліон" намагався вирвати перемогу, але не вистачило точності у завершальній фазі.

В іншому поєдинку цієї групи "Бенфіка" у Португалії зійдеться з "РБ Лейпцигом" (22:00).