Кінофестиваль «Бруківка» оголосив лауреатів 2019 року

main image main image

Кінофестиваль «Бруківка» оголосив лауреатів 2019 року

Про це повідомляє пресслужба кінофестивалю.

Так, лауреатами кінофестивалю стали:.

Соціальна реклама про вибори в Україні:.

Може досить?, режисер Дарія Загребельна, Дніпро.

May be unough?, director Daria Zagrebelnaya, Dnipro.

Українська конкурсна програма.

Короткометражний фільм:.

У нашій синагозі, режисер Іван Орленко, Вінниця.

Короткометражний фільм жахів:.

Не заходьте ввечері в бар, не прочитавши про нього відгук, режисер Станіслав Пуздряк, Чернівці.

Документальний фільм:.

Перша сотня, режисер Ярослав Пілунський, Київ.

Повнометражний фільм:.

Тарас.

Повернення, режисер Олександр Денисенко, Київ.

Анімаційний фільм:.

Поки не стане чорним, режисер Анастасія Фалілеєва, Кременчук, Полтавська область.

Міжнародна програма.

Короткометражний фільм жахів:.

Не заходьте ввечері в бар, не прочитавши про нього відгук, режисер Станіслав Пуздряк, Чернівці.

Документальний фільм:.

Повідомлення в пляшці, режисери Семмі Госсеннир та Олександр Брехер, Франція.

Короткометражний фільм:.

Краплини Місяця, режисер Йорам Евер-Хадані, Ізраїль.

Повнометражний фільм:.

Неповноліття, режисер Уліссе Лендаро, Італія.

Анімаційний фільм:.

Голодування, режисер Захра Ростампур, Іран.

Найкращий трейлер:.

Татуювальник, режисер Майкл Вонг, Китай.

Найкращий постер:.

Відхилені, автори Етем Онур Білгіч і Онур Доган, Туреччина.

Найкращий український постер:.

Це не так, автори Сергій Пудіч та Василь Молдавчук, Україна.

Гран-прі кінофестивалю:.

Новий Рік у сімейному колі, режисер Максим Наконечний, Одеса.

Спеціальні відзнаки кінофестивалю.

Найкращий актор: Юрій Шульган.

Тарас.

Повернення, режисер Олександр Денисенко, Київ.

Найкраща актриса: Ганна Топчій.

Тарас.

Повернення, режисер Олександр Денисенко, Київ.

Найкращий режисер:.

Штангіст режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук, Чернівці.

Найкращий оператор: Олександр Кришталович.

Тарас.

Повернення, режисер Олександр Денисенко, Київ.

Найкращий сценарій:.

Сьогодні дива не буде, режисер Олександр Логутов, Київ.

Найкращі ефекти:.

Бобот та енергія всесвіту, режисер Максим Ксєнда, Київ.

Спеціальні відзнаки журі.

Найкраще камео: Олеся Анастасьева.

Нічний Швидкий, режисери Оксана Артеменко і Марина Артеменко, Київ.

Східняк, режисер Андрій Іванюк, Киї.

Микола Подрезан, за натхнення жити і творити.

Пляшка, режисер Єгор Бондаренко, Київ.

На гойдалці, режисер Поліна Піддубна, Харків.

Тсссс, режисер Джонатан Мордехай, Ізраїль.

Запальний, режисер Стейсі Рущак, Польща.

Сатурн у Льві, режисер Анна Шагадін, Хорватія.