Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор вважає недостатніми санкції проти РФ для того, щоб ця країна залишила Донбас чи Крим.

Про це він заявив в інтерв'ю Першому каналу Грузії.

"Санкцій проти Росії недостатньо, оскільки впродовж цього часу ми не побачили, щоб росіяни залишали Донбас чи Крим", - заявив Тейлор.

Він нагадав, що США, Європа, Австралія, Японія, Канада або інші країни ввели обмеження для РФ з метою змусити її припинити агресію проти України.

Але разом з тим, Тейлор наголосив, що є більш широкі санкції, які міжнародне співтовариство може запровадити проти Росії.

До числа цих обмежень належать секторальні санкції щодо оборонного, енергетичного, фінансового секторів.

По-друге, міжнародне співтовариство може також задіяти обмежувальні заходи проти більшої кількості громадян РФ.

За словами тимчасового повіреного США, люди, на яких будуть поширюватися ці санкції, не зможуть отримати візу, у їхніх сімей не буде можливості подорожувати або здобувати освіту у Великій Британії або США, їхні цінні папери можуть бути заморожені.

"Одна з найсильніших санкцій, яку ми ще не застосовували щодо Росії, і Росія це добре знає, це її виключення з міжнародної фінансової системи.

Це буде руйнівним для країни.

Ми ніколи цього не робили, але в разі ще одного агресивного кроку, це можна буде використовувати.

Ця санкція — плата для Путіна", - зазначив в.

американського посла.

З 2012 року з боку США і країн ЄС діють політичні та економічні обмеження проти Росії, а також - окремих осіб і організацій.

Вперше санкції проти Москви були введені у зв'язку зі "справою Магнітського", потім продовжені і розширені після анексії українського півострова Криму, а також початку бойових дій на сході України в 2014 році.

У 2016 році обмежувальні заходи проти Кремля були введені у відповідь на повідомлення про те, що Росія нібито поставляє ядерну зброю КНДР, Сирії та Ірану.

У 2017 і 2018 році антиросійські санкції неодноразово продовжувалися і розширювалися.

У серпні 2018 року набув чинності перший пакет санкцій США щодо РФ у зв'язку із застосуванням "Новачка".

У серпні 2019 року почав діяти "другий пакет" американських санкцій проти Росії за отруєння Скрипалів.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy