Збірна України з волейболу перемогла Чорногорію та наблизилася до плей-оф Чемпіонату Європи

Збірна України з волейболу в рамках 3-го туру групової стадії Чемпіонату Європи впевнено розібралася з Чорногорією з рахунком 3:1.

Підопічні Угіса Крастіньша зазнали поразки в першому сеті (19:25), але наступні три партії були за "синьо-жовтими" - 25:18, 25:15, 25:19.

Отже, українці після цієї перемоги набрали шість очок та піднялися на третю сходинку в секстеті.

В активі команди Крастіньша шість балів та стільки ж виграних сетів.

Таким чином, вже наступного туру наш колектив в разі перемоги може гарантувати собі участь в плей-оф турніру.

Зазначимо, в першому турі збірна України перемогла чехів (3:1), а в другому - без шансів поступилася Нідерландам (0:3).

Наступний матч на континентальній першості українці проведуть проти абсолютного аутсайдера групи збірної Естонії (18 вересня, 17:00).

Суперниками наших волейболістів у групі D є команди Чехії, Польщі, Нідерландів, Чорногорії та Естонії.

Чотири найкращі збірні з шести отримають путівки в 1/8 фіналу.

Євро-2019 триватиме від 12 до 29 вересня у Франції, Словенії, Бельгії та Нідерландах.