Українські аеропорти вимагає скасувати указ Мінінфраструктури про ставки за послуги з аеронавігаційного обслуговування суден як дискримінаційний.

Про це повідомили в Асоціації "Аеропорти України" цивільної авіації.Указ №415 "Про встановлення Ставок плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування повітряних суден у повітряному просторі України" був прийнятий 4 червня 2019 року.

Він встановив ставку для аеропорту "Бориспіль" 643,5 євро, а для всіх інших аеропортів України - 901,68 євро.

При тому, що попереднім наказом (№669) вводилася єдина для всіх ставка в розмірі 873,77 євро.

Відповідно, указ призведе до здешевлення авіаперельотів на внутрішніх і міжнародних рейсах з "Борисполя" і в той же час суттєвого подорожчання рейсів з інших аеропортів країни.

В асоціації вважають, що екс-керівники Мінінфраструктури цілеспрямовано створили більш привабливі умови співпраці з авіакомпаніями для одного конкретного оператора, а також грубо порушили власний Стратегічний план розвитку авіатранспорту, який гарантував рівні і конкурентні умови для всіх учасників ринку.

Асоціація звернулася до Антимонопольного комітету України із заявою про порушення законодавства про захист вільної конкуренції, проханням визнати антиконкурентним і скасувати указ Мінінфраструктури №415.

Від нового керівництва міністерства асоціація чекає встановлення єдиної для всіх аеропортів ставки.

Звернення підтримали Міжнародні аеропорти "Київ", "Вінниця", "Харків" та інші.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy