Діти зіркових батьків Максима Галкіна та Алли Пугачової Ліза та Гаррі, які довели маму до сліз у день її народження, сьогодні відзначають своє 6-річчя.

З такої нагоди батьки почали робити сюрпризи малюкам з самого ранку.

Вітальню вони прикрасили великою кількістю повітряних кульок рожевого і блакитного кольорів, побачивши які Ліза і Гаррі почали кружляти в танці під музику, яку мама виконувала спеціально для них на роялі."Ура! З Днем народження! За роялем мама", - підписав відео Максим.

Однак не тільки діти отримали подарунки, вони у своє свято зврушливо привітали і свою зіркову маму, подарувши їй два букети квітів зі словами "Матусю, дякуємо тобі за життя", п що вона їм відповіла: "Дякую, що ви мені його продовжуєте"."Діти вітають маму", - підписав під зворушливим роликом батько дітлахів.

Коротеньке відео настільки розчулило підписників та колег зіркової пари, що вони не змогли втримати свох емоцій, якими поділилися у коментарях.

"Дуже зворушливо", - зауважив піл роликом композитор Ігор Крутой; "Щастя! Максим, від душі вітаю.

Всього найкращого синочкові з донечкою", - написав російський виконавець Денис Клявер; "Котики", - лаконічно прокоментувала відео Світлана Лобода.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом