16:25, 18 вересня 2019.

Енергетика.

Уряд погодив кандидатуру Володимира Потапенка на тимчасово виконуючого обов'язки гендиректора «Центренерго».

Кабінет міністрів погодив покладання виконання обов'язків генерального директора державної енергогенеруючої компанії «Центренерго» на Володимира Потапенка, якого в кінці червня затвердила на цій посаді наглядова рада компанії.

Як сказано в повідомленні на урядовому порталі, відповідне рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні Кабміну.

«Уряд погодив тимчасове покладання виконання обов'язків генерального директора ВАТ «Центренерго» на Потапенка Володимира Івановича», - сказано в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, «Центренерго» у 2018 році в порівнянні з 2017 роком скоротило чистий прибуток у 3,8 раза – до 499,1 млн грн з 1,9 млрд грн.

Компанія потрапила в число об'єктів великої приватизації на 2018 рік, причому саме з неї планували почати цей процес, але конкурс з продажу в грудні минулого року скасували.

Кабінет міністрів затвердив фінансовий план «Центренерго» на 2019 рік, який передбачає отримання підприємством чистого прибутку в розмірі 183,571 млн грн.

Довідка УНІАН.

Компанії «Центренерго» є одним з провідних виробників електроенергії в Україні.

Держава володіє 78,289% акцій компанії.

До складу компанії входять три теплові електростанції - Вуглегірська, Зміївська та Трипільська, їх сумарна встановлена проектна потужність становить 7665 МВт - 14% генеруючої потужності України.

«Центренерго» постачає електроенергію в Київську, Харківську і Донецьку області.

#Кабмін#Центренерго.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy