Суд затвердив мирову угоду між НБУ та поручителем з рефінансування «ПриватБанку»

main image main image

Суд затвердив мирову угоду між НБУ та поручителем з рефінансування «ПриватБанку»

Фінанси.

Компанія взяла на себе зобов'язання погасити заборгованість за кредитом у сумі, яка дорівнює ринковій вартості заставного майна.

Центральний апеляційний господарський суд затвердив мирову угоду між Національним банком України і компанією «Арлан», яка є майновим поручителем за кредитними зобов'язаннями «ПриватБанку».

Як повідомляється на сайті НБУ, у травні 2018 року регулятор подав позов до суду про звернення стягнення на нерухомість компанії «Арлан», яке було передано в заставу Нацбанку за кредитом рефінансування «ПриватБанку» незадовго до націоналізації.

Зазначається, що компанія «Арлан» виступила ініціатором угоди, в якій взяла на себе зобов'язання погасити заборгованість банку за кредитом рефінансування в сумі, яка дорівнює ринковій вартості заставного іпотечного майна.

У НБУ нагадали, що це вже другий приклад вирішення судового спору майновим поручителем за кредитними зобов'язаннями «ПриватБанку» шляхом укладення мирової угоди.

Як повідомляв УНІАН, на початку вересня Нікопольський завод феросплавів достроково виконав зобов'язання перед Національним банком України за мировою угодою, погасивши заборгованість «ПриватБанку» за кредитом рефінансування в сумі, яка дорівнює ринковій вартості заставного майна заводу.

Фото и видео