/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F226%2F3c366955c29af3f8020f12ae0d8c57ac.jpg)
Трамп назвав нового радника з нацбезпеки замість Болтона
Президент США Дональд Трамп запропонував призначити Роберта К.
О’Браєна на посаду радника з національної безпеки.
Як повідомляє "Європейська правда", про це Трамп написав у Twitter.
"Я із задоволенням повідомляю, що запропоную новим радником з національної безпеки Роберта К.
О’Браєна, який зараз займає роль дуже успішного спеціального посланника Президента з питань заручників у Державному департаменті.
Я довго і наполегливо працював з Робертом.
Він зробить чудову роботу!", - написав Трамп.
I am pleased to announce that I will name Robert C.
O’Brien, currently serving as the very successful Special Presidential Envoy for Hostage Affairs at the State Department, as our new National Security Advisor.
I have worked long & hard with Robert.
He will do a great job!.
- Donald J.
Trump (@real.
Trump) September 18, 2019.
Раніше ЗМІ повідомили, що адміністрація президента США розглядає кандидатуру держсекретаря Майка Помпео як основного претендента на посаду радника з нацбезпеки після звільнення Джона Болтона.
Відставка сталася на тлі повідомлень про розбіжності у поглядах чиновників кабінету Трампа щодо скасованого мирного плану із запрошення талібів до США.
Болтон виступив проти зустрічі з талібами, яку Трамп скасував у вихідні після того, як спочатку запросив угруповання до США завершити мирні переговори.

