"Динамо" стартувало у Лізі Європи перемогою над "Мальме"

У Києві "Динамо" приймало шведський "Мальме" в стартовому матчі групового етапу Ліги Європи.

Весь поєдинок кияни грали активніше і створили достатньо гольових моментів.

Один тільки Буяльський повинен був забивати кілька разів, але не потрапляв після дальніх ударів, а також не реалізував вихід один на один.

Але наприкінці поєдинку Віталія таки вдалося відправити м'яч у ворота суперника після пасу Шепелєва.

"Динамо" нарешті перемогло, перервавши шестиматчеву серію без перемог.

19 вересня, 19:55.

Київ, "Олімпійський".

Ліга Європи, 1 тур.

"Динамо" – "Мальме" 1:0.

Гол: Буяльський, 84.

"Динамо": Бойко – Миколенко, Кадар, Шабанов, Кендзьора – Сидорчук (к), Шепелєв, Буяльський – Вербич, Циганков (Караваєв, 90) – Родрігес (Бесєдін, 73).

"Мальме": Далін – Беймо (Ларсен, 58), Л.

Нільсен, Бенгтссон, Сафарі – Траустасон (Галл, 86), Бачиру, Левицькі, Риекс – Крістіансен (Антонссон, 73), Розенберг (к).

Стенограма матчу:.

Фінальний свисток! Динамо перемагає, нарешті!.

90 хв Караваєв виходить замість Циганкова.

88 хв Миколенко добре пройшов зліва і подав, а Буяльський пробив головою прямо в руки Даліна!.

84 хв.

ГОЛ!!! БУЯЛЬСЬКИЙ!!!! Ну нарешті! Шепелєв прорвався по центру і віддав на хід Віталіку, який з сотої спроби пробив Даліна!.

73 хв.

Бесєдін вийшов замість Родрігеса.

А у шведів Атонссон поміняв Крістіансена.

69 хв.

Циганков практично вискочив один на один в контратаці Динамо, але захисник зумів вибити м'яч.

А суддя пенальті не побачив.

63 хв.

Вербич намагався проскочити в контратаку, але Крістіансен рукою зірвав прорив словенця - жовта картка.

60 хв.

Нільсен переправляв м'яч у свої ворота після подачі з штрафного у виконанні Циганкова, але Далін зреагував!.

58 хв.

Ларсон вийшов замість Беймо.

53 хв.

Родрігес п'ятою вивів Буяльського один на один, але той не пробив Даліна! Як?!.

49 хв.

Кендзьора пробив головою у падінні після подачі з штрафного, але м'яч від захисників пішов повз ворота.

48 хв.

Вербич розіграв штрафний без свистка - це, виявляється, - жовта картка.

36 хв.

Кендзьора віддав невдалий пас, шведи перехопили і Левицькі завершував атаку ударом - Бойко забрав.

27 хв.

Буяльський непогано бив з лінії штрафного, але м'яч пролетів поруч зі штангою.

23 хв.

Динамо тримає м'яч.

Намагаються знайти лазівку в чужій штрафній.

18 хв.

Вербич бив з разварота після пасу Шепелєва - мимо воріт.

12 хв.

Кендзьора непогано прострілив справа, Циганков пропустив, але Родрігес не встиг добити.

6 хв.

Буяльський пробив після знижки Циганкова – м'яч рикошетом полетів над поперечиною.

Добрий вечір, друзі.

Сьогодні сподіваємося, що Динамо прийшов в себе і згадала, як грати у футбол.

Після поразки від "Брюгге" в кваліфікації Ліги чемпіонів "Динамо" потрапило безпосередньо в груповий етап Ліги Європи.

"Динамо" зараз у жахливому стані.

Команда не виграє вже більше місяця.

У цьому сезоні "Динамо" не змогло обіграти лише львівські команди.

На вихідних підопічні Михайличенка поступилися в Києві "Десні".

На гру з "Мальме" боси клубу навіть приготували гравцям штраф у разі, якщо вони не переможуть.

"Мальме" йде на третьому місці у національному чемпіонаті, поступаючись лідеру "Юргордену" 3 очки.

Команда програла лише два матчі і є одним з лідерів по забитим-пропущеним голам в країні.

При цьому у команди є явний лідер атаки – Маркус Розенберг забив за сезон вже 15 голів.

А в минулому турі його пас допоміг "Мальме" обіграти "Норрчепінг".

Головний тренер "Динамо" Олексій Михайличенко:.

"Будь-яка комплексна проблема складається з індивідуальних помилок.

Якщо команда пропускає гол, то до цього призводять як мінімум три індивідуальні помилки.

Шкода, що нас за кожну помилку карають, а ми прощаємо.

А хотілося б навпаки".

Особисті зустрічі:.

Команди грали між собою тричі.

Давним-давно "Динамо" і "Мальме" перетиналися в 1/8 фіналу Кубка чемпіонів-1978.

Тоді в Києві була зафіксована нульова нічия, а в Мальме виграли господарі.

А також на зимових зборах у минулому році український і шведський клуби знову зіграли внічию.