Щоб їх уникнути, експерти «UKRAVIT» радять обов’язково вдатися до передзбиральної десикації: вона не лише забезпечить рівномірне дозрівання бобів, але й значно полегшить процес збирання врожаю.

«Щоб забезпечити якісну десикацію сої, ми рекомендуємо застосовувати контактні препарати, – радить керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець.

– Адже на відміну від системних препаратів, які забезпечують процес дефоліації, препарати на основі диквату одночасно знижують вологість зерна, зупиняють розвиток та розповсюдження хвороб і знімають проблему забур’яненості посівів.

А це, своєю чергою, гарантує максимальний збір вирощеного врожаю без технологічних втрат та запобігає додатковим витратам на досушування зерна».

Значення має й концентрація діючої речовини у препараті, наголошує Олександр.

Адже це дозволяє значно зменшити норму застосування засобу і, відповідно, заощадити кошти в перерахунку на 1 га.

Тому для передзбиральної десикації він рекомендує обрати препарат Десикант Макс (дикват дибромід, 300 г/л): концентрація діючої речовини в ньому є однією із найвищих у порівнянні з аналогічними препаратами в Україні.

Це, а також висока якість діючої речовини, обумовлює ряд переваг препарату: він забезпечує швидку дію, здатну проявлятися вже за кілька годин після застосування.

А унікальна формуляція з обтяжувачем крапель запобігає зносу робочої рідини з поверхні рослин.

Препарат прискорює достигання сої та сприяє швидшому збиранню врожаю, а також припиняє розвиток і розповсюдження ряду хвороб.

При цьому він швидко розпадається на нетоксичні сполуки, тож є безпечним для використання в насінницьких, промислових посівах, а також у посівах, призначених для харчових цілей.

Довідково: З питань продажу та співпраці звертатись: ТОВ «Укравіт Агро», м.

Київ, просп.

Перемоги, 42, корп.

Гаряча лінія: 0 800 301 401, www.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy