Королівське подружжя принца Гаррі та Меган, які днями побувало на весіллі подруги у Римі, розпочало свій 10-денний тур Південною Африкою.

Цікаво, що, з огляду на свої помилки, цього разу герцоги Сассекські скористалися комерційним рейсом, який був затриманий на 40 хвилин, тому і свою офіційну програму пара розпочала із запізненням.

За програмою першого дня туру герцоги Сассекські вирушили на семінар, створений для того, щоб знайомити дітей з їхніми правами та навчати їх правилам самооборони.

Для такого заходу Меган обрала чорно-білу мідісукню з короткими рукавами і досить глибоким декольте та чорні босоніжки на танкетці.

Подружжя, яке взяло у свій тур 4-місячного сина Арчі, на цей захід вирішили його не брати, однак очікується, що на одному із заходів в рамках туру вони все ж з'являться разом з ним.

Також відомо, що після семінару Гаррі та Меган відвідають Музей шостого кварталу, де познайомляться з експонатами, що розповідають про цей район міста і його жителів.

Після екскурсії Меган і Гаррі зустрінуться з колишніми жителями цього кварталу, з якими планують обговорити актуальні проблеми і приготувати обід, який потім всі разом розділять на загальній кухні.

Зауважимо, королівський тур Південною Африкою подружжя триватиме до 2 жовтня.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy