У Греції затримали 10 сирійців, що видавали себе за волейбольну команду з України

main image main image

У Греції затримали 10 сирійців, що видавали себе за волейбольну команду з України

Грецька поліція затримала десятьох сирійських мігрантів, які під виглядом волейбольної команди з України намагалися нелегально вилетіти з країни. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ekathimerini. Мігрантів затримали в аеропорту Афін у неділю після того, як поліція встановила, що українські паспорти, які вони представили, були відомі як викрадені або втрачені. Чоловіки були вдягнені в однакову спортивну форму та мали однакові спортивні сумки.

Крім того, у них були два волейбольні м'ячі, повідомила поліція. Після допиту поліція встановила, що чоловіки насправді не є волейбольною командою.

Їх затримали і відправили до слідчого магістрату, де їм висунуть обвинувачення у спробі незаконного виїзду з країни за допомогою викрадених або втрачених проїзних документів. Поліція заявила, що чоловіки планували потрапити в іншу країну Європейського союзу.

ЗМІ повідомляють, що сирійці планували дістатись до Цюриха. Мігранти, що втікають із конфліктних країн на Близькому Сході та у Північній Африці, часто прибувають до Греції, щоб звідти потрапити до інших країн Європи.

Детальніше про подію
Видавали себе за волейбольну збірну України: у Греції затримали сирійських нелегалів
У Греції заарештували сирійських мігрантів, які видавали себе за українських волейболістів
Группа сирийцев прикинулась сборной Украины по волейболу, чтобы попасть в Грецию