"Арсенал" зганьбився в АПЛ та продовжив неймовірну безвиграшну серію

Лондонський "Арсенал" у рамках 15-го туру англійської Прем'єр-ліги зазнав домашньої поразки від "Брайтона" з рахунком 1:2.

Гості відкрили рахунок на 36 хвилині - Адам Вебстер з близької відстані пробив голкіпера "канонірів" та вивів, таким чином, свій колектив уперед.

"Арсенал" зумів відновити паритет лише в другій половині протистояння - П'єр-Емерік Обамеянг на 50 хвилині після передачі у виконанні Месута Озіла зумів зробити рахунок на табло знову нічийним.

Утім, здобути бодай бал у цій зустрічі лондонцям не вдалося, адже за десять хвилин до кінця основного часу Ніл Мопе забив другий м'яч та приніс своїй команді перемогу.

Таким чином, поступившись "Брайтону", "Арсенал" залишився з 19 очками на десятій сходинці в турнірній таблиці.

Що стосується "чайок", то вони набрали 18 балів та піднялися на 13 місце.

Після поєдинку виконувач обов'язків головного тренера "гармашів" Фредрік Юнгберг залишився дуже незадоволений цим результатом.

"Ми не проявили себе в першому таймі, не працювали, не хотіли грати.

Не можна так починати матчі.

У перерві я поговорив з гравцями, ми почали грати краще, але пропускали контратаки, нам не вистачало впевненості.

Ми просто подарували супернику цілий тайм у себе вдома.

Мені треба повернути хлопцям упевненість, її нестача турбує будь-якого тренера.

Що я сказав в перерві? Це не" Арсенал ", нам потрібно добре попрацювати.

Цього я і хочу від гравців.

Необхідно рухатися далі.

Ми в складній ситуації - не виграли багато матчів, і впевненість в собі знизилася.

Я повинен змусити хлопців бути агресивними, виходити з енергією", - сказав Юнгберг.

"Арсенал" не знає смаку перемог у всіх турнірах вже протягом дев'яти ігор.

Ця серія є для них найгіршою, починаючи з 1977 року.