19:12, 08 грудня 2019.

Під час недільної зустрічі з прочанами понтифік запевнив у тому, що молиться за позитивні результати зустрічі представників найвищого рівня у Парижі 9 грудня.

Папа Римський Франциск молився сьогодні «за плоди миру» від «нормандської зустрічі», запланованої на 9 грудня у Парижі.

Як повідомляють «Новини Ватикану», зустрічаючись сьогодні з паломниками, які зібралися на площі Святого Петра у Ватикані на молитву «Ангел Господній», Франциск присвятив кілька слів запланованій на завтра зустрічі у «нормандському форматі» очільників Німеччини, Франції, України та Росії.

«Завтра в Парижі відбудеться зустріч президентів України, Росії та Франції і Федерального канцлера Німеччини з метою пошуків вирішення болісного конфлікту, що вже роками триває в східній Україні.

Супроводжую зустріч своєю молитвою, наполегливою молитвою, бо там потрібен мир, і вас запрошую чинити те саме, аби ця ініціатива політичного діалогу призвела до плодів миру для цих територій та їхнього населення», - сказав понтифік.

Як повідомляв УНІАН, 9 грудня 2019 року в Парижі запланована зустріч у «нормандському форматі» лідерів України, Німеччини, Франції та РФ.

#новини України#нормандський формат#Папа Римський.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy