"Барселона" вибила "Інтер" з Ліги чемпіонів

В Мілані "Інтер" і "Барселона" грали матч шостого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Каталонці, які вже вийшли в плей-офф турніру, вийшли на поєдинок в експериментальному складі.

Але навіть так, саме гості відкрили рахунок в матчі – Відаль в дотик віддав на Переса, який і пробив Хандановіча.

"Інтер" відповів досить швидко зусиллями Лукаку, який відмінно пробив низом з лінії штрафного.

А під кінець поєдинку каталонці забили вдруге.

Зробив це Фаті, який за хвилину до цього вийшов на поле.

Додамо, що в іншому матчі групи F "Боруссія" обіграла "Славію" і разом з "Барсою" вийшла в плей-офф Ліги чемпіонів.

"Інтер" продовжить виступати в Лізі Європи.

Will Inter get out of the Group of Death?.

Romelu Lukaku has them on track after this HUGE equalizer against Barcelona.

(via @brlive) pic.

FOX Soccer (@FOXSoccer) December 10, 2019.

PEREZ GOAL , BARCA 1-0, NEW ACCOUNT FOR FOLLOW LIVE GOALS pic.

The Ansu Fati show at San Siro.

BU Videos/Gifs (@BU_Videos) December 10, 2019.

10 грудня, 22:00.

Мілан, "Сан-Сіро".

Ліга чемпіонів, 6-й тур.

"Інтер" – "Барселона" 1:2.

Гол: Лукаку, 43 – Перес, 23, Фаті, 87.

"Інтер": Ханданович, Шкринер, Де Врей, Годін, Бираги (Лазаро, 69), Валеро, Брозович, Весіно, д'амброзіо (Политано, 75), Мартінес, Лукаку.

"Барселона": Нето, Хуніор, Умтити, Лангле, Тодибо, Ваге, Альона, Ракітіч (Де Йонг, 63), Відаль, Перес (Фаті, 84), Грізманн (Суарес, 63).

Стенограма матчу:.

Фінальний свисток.

Навіть така Барса сьогодні виявилася сильнішою.

87 хв.

ГОЛ!!! ФАТІ!!! Ось це увійшов в гру! Точний удар з лінії штрафної в лівий нижній кут!.

84 хв.

Замість Переса виходить Фаті.

80 хв І знову гол Мартінеса скасовують! І знову через офсайд.

75 хв.

Политано поміняв д'амброзіо.

73 хв.

Зумів забити Мартінес після навісу справа, але приймав і пробилва Лаутару з офсайду.

69 хв.

Лазаро поміняв Бираги.

68 хв.

Дуже непогано пробив зараз Відаль з лінії штрафного, але трохи не влучив у лівий нижній кут.

63 хв.

Замість Гризманна і Ракітіча з'явилися Суарес і Де Йонг.

60 хв.

Лукаку зумів прийняти м'яч в чужій штрафній і пробити, але м'яч полетів прямо в голкіпера.

49 хв.

Хуніор руками поклав на газон д'амброзіо - жовта картка.

45+1 хв.

Валеро грубо зіграв в центрі поля - жовта картка.

(via @brlive pic.

— FOX Soccer (@FOXSoccer) December 10, 2019.

43 хв.

ГОЛ!!! ЛУКАКУ!!! Мартінес прийняв і притримав м'яч після дальнього пасу і віддав під удар Лукаку, який і вбив м'яч низом у сітку!.

36 хв.

Мартінес смачно приклався по м'ячу після прийому на груди після дальнього пасу з центру, але Нето дістав удар!.

32 хв.

Після кутового м'яч долетів до Лангле, який пробив з лінії воротарського майданчика повз ворота!.

28 хв.

щось схоже, що Інтер поки не прийшов до тями від голу.

23 хв.

ГОЛ!! ПЕРЕС!! Ось так! Пройшов пас через центр, Відаль зміг в дотик віддати під удар Пересу, який з близької відстані пробив Хандановіча!.

19 хв.

Мартінес скинув під удар Валеро зліва в штрафний, але з його ударом впорався Нето.

12 хв.

Досить спокійна гра.

Каталонська молодь трохи програє в центрі поля, але в цілому, справляється.

7 хв.

Лукаку відправив м'яч у сітку воріт, але отримував пас форвард в офсайді.

5 хв.

Швидкий випад Інтера завершився неточним ударом д'амброзіо - вище воріт.

Ситуація в цьому квартеті така, що "Інтеру" потрібно зіграти краще "Боруссії" для виходу в плей-офф.

Німці сьогодні приймають "Славію".

Група F.

"Барселона" – 11 очок.

"Інтер" – 7.

"Боруссія" – 7.

"Славія" – 2.

У "Барси" в Лізі чемпіонів турнірних завдань не залишилося.

Це дозволяє тренеру каталонців Ернесто Вальверде підходити до сьогоднішнього поєдинку без хвилювання.

І навіть використовувати ротацію складу.

Подібний сценарій на користь "Інтера", з яким сьогодні потрібно перемагати.

На вихідних міланський клуб в серії А приймав "Рому".

Матч завершився нульовою нічиєю.

А каталонці грали проти "Мальорки".

У яскравому поєдинку Мессі оформив хет-трик, а "Барса" перемогла 5:2.

Головний тренер "Барселони" Ернесто Вальверде:.

"Це важливе випробування для нашої команди.

Так, ми вже вийшли в плей-офф.

Але наше завдання не міняється — ми хочемо перемагати.

Думаю, "Інтер" буде грати оптимальним складом і намагатися стрибнути вище голови.

На "Камп Ноу" суперник до межі ускладнив нам життя.

Тепер же ми завітали в Італію, де мають намір дати бій.

Ми почали перемагати.

Враховуючи це, а також майбутні матчі, я прийняв рішення дати Ліонелю Мессі відпочити.

В минулому році ми провели тут відмінний поєдинок, хоча теж грали без Мессі".

Особисті зустрічі:.

Між собою команди грали 13 разів.

На рахунку господарів лише дві перемоги – у 2010 і 1970 роках.

У "Барселони" 7 перемог, у тому числі і останній поєдинок між колективами на "Камп Ноу".

Тоді Луїс Суарес на 84-й хвилині приніс перемогу "синьо-гранатовим".