13 грудня.

Уряд Німеччини сподівається, що США не запровадять санкції проти компаній, що беруть участь у будівництві газопроводу "Північний потік - 2".

Про це заявив глава МЗС ФРН Хайко Маас в ефірі телеканалу ZDF, інформує УНН.

"Ми закликаємо Сенат (США - ред.) не слідувати цьому (висновку Палати представників Конгресу, що стосується запровадження санкцій - ред.).

Ми знаходимося в контакті з американцями", - повідомив німецький міністр.

Він піддав критиці рішення Палати представників про можливі санкції проти "Північного потоку - 2", які передбачені законопроектом про оборонний бюджет на 2020 фінансовий рік.

"Ми вважаємо це неприйнятним, оскільки подібні дії в кінцевому підсумку впливають на рішення, які були прийняті в Європі", - заявив Маас.

Тепер цей документ має схвалити Сенату Конгресу, потім він надійде на підпис Трампу і тільки після цього набуде чинності.

Проект "Північний потік - 2" передбачає будівництво двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини.

На сьогоднішній день "Північний потік - 2" побудований більш ніж на 80%.

Проектний термін завершення робіт - кінець 2019 року.

Європейськими партнерами "Газпрому" є німецькі Uniper і Wintershall, австрійська OMV, французька Engie і англо-голландська Shell, які фінансують 50% проекту.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy