Про Deutsche Bahn.

Радник прем’єр-міністра Олексія Гончарука Юрій Голик повідомив, що після підписання у Давосі "Меморандуму про взаєморозуміння" між Мінінфраструктури та Deutsche Bahn сторони продовжують переговори щодо подальшої співпраці і більше інформації нададуть на початку лютого.

Про концесію порту Ольвія.

Переможцем концесійного конкурсу в порту "Ольвія" стала компанія QTerminals з Катару, у розвиток порту упродовж 5 років інвестують 3,4 млрд гривень.

Про шахти Ахметова.

Управління Держпраці у Дніпропетровській області не проводило перевірку одного із приміщень цеху "Дніпровського коксохімічного заводу", у якому пізніше стався вибух, внаслідок чого постраждали п'ятеро співробітників.

Про кредити для бізнесу.

Кабінет міністрів схвалив початок програми доступних кредитів для малого бізнесу з 1 лютого.

Про борги перед Нафтогазом.

У "Нафтогазі" заявили про можливий зрив опалювального сезону у 30 містах України через борги за газ 37 виробників тепла.

Ви хочете дізнатися більше?.

Давос-2020: що обговорювали наймогутніші люди світу і чим здивувала Україна.

Клімат в фокусі, Трамп з "передивиборною промовою", голова МВФ із "крахом ринків", мертвий капіталізм, цифровий податок і казус України з Deutsche Bahn.

Чим запам'ятався економічний форум в Давосі.

Подвійні правила: як розслідують аварії на шахтах та заводах Ахметова в США та Україні.

Чи безпечно працювати на коксохімічних підприємствах Ахметова в Україні та США? Чому через три місяці після перевірки Держпраці вибухнув Дніпровський коксохімічний завод? І чому Конгрес США вивчає угоди й листування між представниками компанії олігарха та Управління з охорони праці?.

Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy