"Ліверпуль" у кінцівці зустрічі здобув тяжку перемогу над "вовками" в АПЛ

"Ліверпуль" у матчі 24-го туру англійської Прем’єр-ліги на виїзді переміг "Вулверхемптон" - 2:1.

Перший тайм залишився за "мерсисайдцями".

Команда Юргена Клопа повела в рахунку на 8-й хвилині зустрічі - Джордан Хендерсон головою вколотив м’яч у сітку після подачі Александра-Арнольда з кутового.

"Вовки" відповіли на початку другої половині зустрічі.

На 51-й хвилині Адама Траоре втік правим флангом і виконав точну навісну передачу в центр штрафного на Рауля Хіменеса.

Мексиканський нападник кивком голови відправив м’яч у дальній кут.

Коли здавалося, що "червоні" близькі до того, щоб вдруге в сезоні втратити очки, своє слово сказав Роберто Фірміно - бразилець скористався розрізною передачею від Хендерсона та потужним ударом послав ігровий знаряд у лівий верхній кут.

Таким чином, "мерсисайдці" продовжили свою фантастичну серію без поразок, яка тепер налічує 40 матчів Прем'єр-ліги.

Набравши 67 очок, підопічні Клоппа лідирують в турнірній таблиці АПЛ, випереджаючи "Манчестер Сіті" на 16 балів та маючи гру в запасі.

У "вовків" 34 пункти та сьома сходинка чемпіонату.

У наступному турі "Ліверпуль" 29 січня зіграє в гостях з "Вест Хемом" українця Андрія Ярмоленка.

"Вулверхемптон" 1 лютого зустрінеться з "Манчестер Юнайтед на "Олд Траффорд".