"Манчестер Сіті" поступився в дербі, але вийшов у фінал Кубку ліги

В Кубку англійської ліги відбувся матч-відповідь півфіналу, в якому зійшлися манчестерські "Сіті" і "Юнайтед".

У першому поєдинку "городяни" перемогли 3:1.

А в домашньому матчі саме вони пропустили першими після шикарного удару Матіча після стандарту.

"Сіті" двічі відправляв м'яч у ворота Де Хеа, але обидва рази суддя скасував гол через офсайд.

У другому таймі Неманья Матіч отримав дві жовті картки і залишив свою команду в меншості.

29 січня, 21:45.

Манчестер, "Этихад".

Кубок англійської ліги 1/2 фіналу.

"Манчестер Сіті" – "Манчестер Юнайтед" 0:1.

Гол: Матіч, 35.

"Манчестер Сіті": Браво – Уокер, Родрі, Отаменді, Канселу – де Брюйне (Стонз, 90), Гюндоган, Б.

Сілва – Марез (Сілва, 67), Агуеро (Жезус, 90), Стерлінг.

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа – Уан-Биссака, Линделеф, Магуайр, Шоу (Мата, 79), Вільямс – Фред, Матіч, Лингард (Перейра, 65) – Грінвуд (Джеймс, 46), Марсьяль.

Видалення: Матіч, 76.

Фінальний свисток.

Сіті виходить у фінал!.

90 хв.

Замість Де-Брейне виходить Стоунз.

83 хв.

- Де-Брейне шикарно вивів один на один Агуеро, який аргентинець впевнено реалізував, але рефері відміняє взяття воріт через офсайд!.

79 хв.

Мата змінив у грі Шоу.

76 хв.

Матіч грубить при виході Сіті в контратаку, за що суддя показав йому другу жовту - Юнайтед в меншості.

67 хв.

А у Сіті Давид Сілва поміняв Мереза.

65 хв.

Перейра поміняв Лингарда.

58 хв.

Стерлінг вийшов один на один, дуже довго обігравав Де Хеа, все таки обіграв, але пробив вище порожніх воріт!.

57 хв.

А тепер Родрі рукою поклав на газон Лингарда - жовта картка.

51 хв.

Матіч збив Гюндогана - жовта картка.

46 хв.

Джеймс поміняв Грінвуда.

42 хв.

Майже ідеальна атака Сіті завершилася голом Стерлінга після прострілу зліва, але забивав Рахім з офсайду.

#Matic scores for #Manchester.

United what a goal! #MCIMUN pic.

Raining.

Goals (@Raining.

Goals) January 29, 2020.

35 хв.

ГОЛ!!! МАТІЧ!! Ось що значить витримка! Фред подав штрафний, м'яч спробували винести, але той полетів прямо на ногу Матічу, який вколотив його у сітку!.

32 хв.

Сіті трохи втомився постійно атакувати і трохи відійшов.

Юнайтед намагається обережно знайти лазівку.

Поки не особливо виходить.

23 хв.

А тепер настала черга Де-Брейне наносити удар, але від його ноги м'яч полетів над воротами.

17 хв.

Агуеро промчав з м'ячем з центру в штрафну і пробив у ближній кут, але Де Хеа відбив!.

15 хв.

Поки що городяни в традиційному для себе стилі не дають нічого створити супернику, захопивши м'яч собі.

7 хв.

Мерез небезпечно пробив з меж штрафного, але м'яч після рикошету врятував Де Хеа!.

Стартовий свисток!.

Добрий вечір, друзі.

Починаємо наш футбольний вечір!.

Кубок ліги в Англії – трофей не найпрестижніший.

Тим не менш, коли граються високі стадії турніру, у команди з'являється мотивація грати основою, домагатися результату та інше.

А коли жереб зводить два великих клубу з одного міста, значить, буде "гаряче".

На початку січня команди зіграли перший матч, і "Сіті" вже на 38-й хвилині громив "Юнайтед".

"Червоні" змогли забити лише під кінець гри.

Так що "городяни" сьогодні можуть не просто красиво оформити вихід у фінал, але і в черговий раз довести, що зараз саме вони головні в Манчестері.