Збірна України програла Іспанії та втратила шанси потрапити на Чемпіонат світу з футзалу

Українцям потрібна була лише перемога у цьому матчі.

Адже Сербія, яка обіграла Україну у першому матчі, перемогла і Францію у другій грі.

Однак вже на самому початку матчу українці заробили пенальті у свої ворота після фолу Ципуна.

Ортіз чітко реалізував вирок.

А перед свистком на перерву українці отримали шостий фол, а Лозано відзначився з 10-метрової позначки.

Надію у матчі повернув Малишко, який скоротив відставання на 31-й хвилині зустрічі.

Та вже за двічі хвилини Лозано оформив дубль.

Матч так і закінчився з рахунком 3:1 на користь іспанців.

Україна – Іспанія 1:3.

Голи: Малишко, 31 – Ортіз, 1 (пен.), Лозано, 19 (дабл-пен.), 33.

Після цієї поразки збірна України втрачає шанси на продовження боротьби за потрапляння на чемпіонат світу.

Долю першого місця у групі B в очній зустрічі вирішать збірні Сербії та Іспанії, яка відбудеться у вівторок, 4 лютого, о 21:30.

В цей же день збірні України та Франції зіграють між собою.

Однак цей матч вже не матиме турнірного значення.