
На Херсонщині зіткнулись легковик і автобус, загинули три людини
11 лютого.
У Херсонській області внаслідок зіткнення пасажирського автобуса та легкового автомобіля загинули троє людей, ще одна людина отримала травми.
Про це УНН повідомилим у відділі комунікації ГУНП в області.
Так, 11 лютого, близько 08:35 в "Єдиний центр 102" поліції Херсонщини надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими на автодорозі "Херсон-Снігурівка".
На місце дорожньо-транспортної пригоди виїхали керівництво обласного главку поліції, працівники слідчого управління та Дніпровського відділення поліції, екіпажі управління патрульної поліції.
Поліцейські встановили, що поблизу села Наддніпрянське автомобіль Daewoo Sens зіткнувся з маршрутним таксі "ГАЗ".
Як розповів начальник відділу розслідування дорожньо-транспортних пригод Дмитро Думанський, попередньо встановлено, що 43-річний водій автомобіля Daewoo Sens на заокругленні дороги не обрав безпечної швидкості, в результаті не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з маршрутним таксі.
В цей час водій пасажирського транспортного засобу перевозив 8 чоловік.
В результаті дорожньо-транспортної пригоди водій легковика та двоє його пасажирів (жінка і чоловік) від отриманих тілесних ушкоджень загинули на місці.
Ще одна пасажир Daewoo з тілесними ушкодженнями доставлена в обласну лікарню.
Водій та пасажири маршрутки не постраждали.
На місці ДТП продовжують працювати слідчі та спеціалісти Херсонського експертно-криміналістичного центру.
Встановлюються всі обставини пригоди.

Мобилизированный в ВСУ полковник полиции устроил скандал из-за взяток для полицейских от военнообязанных

Украину охватила масштабная воздушная тревога: названа причина

Увеличилось количество российских Ту-95мс, совершивших вылет

В Днепре во время теракта погиб товарищ Филатова

Землетрясение в Мьянме: количество жертв возросло до 3471 человека

В метро Бухареста во время ремонта произошел взрыв, пострадал человек
