"Атлетіко" мінімально обіграв вдома "Ліверпуль"

ins{.

В Мадриді "Атлетіко" приймав "Ліверпуль" в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Єдиний гол у ворота чинного володаря трофею був забитий в дебюті гри, коли Сауль скористався помилкою захисту "Ліверпуля".

Після цього "Атлетіко" вдалося стримати атаки гостей, які провели не найкращий свій матч.

18 лютого, 22:00.

Мадрид, "Ванда Метрополітан".

Ліга Чемпіонів, 1/8 фіналу.

"Атлетіко" – "Ліверпуль" 1:0.

Гол: Сауль, 5.

"Атлетіко": Облак, Лоді, Феліпе, Савич, Врсалько, Лемарен (Льоренте, 46), Томас, Сауль, Коке, Мората (Витоло, 70), Корреа (Коста, 77).

"Ліверпуль": Алиссон, Робертсон, Ван Дейк, Гомес, Олександр-Арнольд, Вейналдум, Фабіньо, Хендерсон (Мілнер, 82), Мане (Ориг, 46), Фірміні, Салах (Окслейд-Чемберлен, 72).

І кінець матчу! Атлетіко перемагає!.

82 хв.

Мілнер змінив у грі Хендерсона.

77 хв.

Коста вийшов замість Корреа.

73 хв.

Хендерсон добре пробив після подачі Ориг, але м'яч пройшов поруч з воротами!.

72 хв.

Замість Салаха з'явився Окслейд-Чемберлен.

70 хв.

Витоло поміняв Морату.

68 хв.

Лоді чудово прострілив уздовж воріт і Мората повинен був забивати, але не зміг нормально влучити по м'ячу.

59 хв.

Гомес збив Морату - жовта картка.

53 хв.

Гомес відмінно навісив у штрафну, але Салах нормально пробити не зміг - мимо воріт.

46 хв.

Льоренте поміняв Лемара, а у Лівера Ориг вийшов замість Мане.

44 хв.

Корреа збив Хендерсона – жовта картка.

40 хв.

Мане ліктем влетів в голову Врсалько – жовта картка.

36 хв.

Фірміні шикарно розібрався з опонентом, віддав у центр штрафного на Салаха, але удар єгиптянина заблокували.

29 хв.

Робертсон дали нормально пробити з лінії штрафного, але півзахисник не потрапив по воротах.

26 хв.

Ван Дейк помилився у своєму штрафному, м'яч опинився у Морати, той прибрав Фабіньо і пробив, але Алиссон не дав м'ячу опинитися у воротах!.

18 хв.

Ливеру вдалося закрити господарів у власному штрафному майданчику і закидати навісами, з якими захист справляється.

13 хв.

Забивши, Атлетіко повністю перейшов в оборону, Ліверпуль поки безрезультатно намагається знайти лазівки в захисті.

Atletico take the lead with Saul! #Champions.

League pic.

— Soccer.

Matrix ⚽ (@Soccer_Matrix) February 18, 2020.

5 хв.

ГОЛ!!! САУЛЬ!!! Ось так початок! Після подачі кутового Фабіньо невдало вибив м'яч, той відлетів до Саулю, який спокійно відправив того в сітку воріт!.

Добрий вечір, друзі.

Дивимося Лігу чемпіонів разом!.

Back in Madrid..

— Liverpool FC (@LFC) February 18, 2020.

Ліга чемпіонів повертається після зимових канікул.

І першою в бій вступає найкраща команда минулого турніру.

У своєму нинішньому стані "Ліверпуль" виглядає практично незламним.

В Англії лише один матч "червоних" завершився не їх перемогою – матч з МЮ в жовтні.

У "Атлетіко" справи йдуть не так яскраво, як у "Ліверпуля".

Але команда з Мадрида намагається в кожному матчі, нехай не завжди це виходить.