"Шахтар" почав рік з перемоги над "Бенфікою"

ins{.

У Харкові донецький "Шахтар" приймав "Бенфіку" з Лісабона в матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.

протягом всього поєдинку "гірники" грали впевненіше.

І цілком заслужено відкрили рахунок у першій половині гри після того, як Марллос добив м'яч у ворота після удару Мораеса.

Але у півзахисника був офсайд, який суддя побачив при перегляді відео.

У другому таймі "гірники" забили вже чисто – Алан Патрік класно пробив здалеку низом.

Незабаром після цього "Бенфіка" відігралася, але рефері знову відмінив взяття воріт і поставив пенальті за фол Кривцова – Піцці зумів пробити Пятова.

"Шахтар" знову вийшов вперед практично відразу ж посл того, як Мораєс віддав у центр штрафного на Коваленко, а той потужним ударом пробив голкіпера.

Додамо, що матч-відповідь команди зіграють через тиждень в Португалії.

20 лютого, 19:55.

Харків, "Металіст".

Ліга Європи, 1/16 фіналу.

"Шахтар" – "Бенфіка" 2:1.

Гол: Патрік, 56, Коваленко, – Піцці, 66 (пен).

"Шахтар": Пятов, Ізмаїл, Матвієнко, Кривцов, Болбат, Степаненко, Патрік (Антоніо, 80), Тайсон (Тітці, 90+3), Марлос (Коноплянка, 83), Коваленко, Мораес.

"Бенфіка": Влаходимос, Гримальдо, Рубен Діаш, Ферро, Томаш Тавареш, Таарабт, Флорентину, Серви, Шикинью (Сілва, 79), Піцци (Самаріс, 90), Сеферович (Вінісіус, 69).

Фінальний свисток! Шахтар починає рік з перемоги!.

90+3 хв.

Тітці виходить замість Тайсона.

90 хв Замість Піцці з'явився Самаріс.

83 хв.

А замість Марлоса Коноплянка вийшов.

80 хв А у Шахтаря Антоніо вийшов замість Алана Патріка.

79 хв.

Шикиньо змінив у грі Сілва.

77 хв.

Гримальдо дуже небезпечно пробив з лінії штрафного, але П'ятов грає шикарно.

GROSSE INTERCEPTION DE TAISON, KOVALENKO EN PROFITE ! 2-1 ! #Shakhtar.

Benfica pic.

— Le Football en VOD IV (@Le.

FootballenVO2) February 20, 2020.

72 хв.

ГОЛ!!! КОВАЛЕНКО!!! Тайсон – красень! Відібрав м'яч на фланзі атаки, віддав на Мораєса, той відкотив Коваленка, який точно пробив по воротах!.

66 хв.

ГОЛ! ПІЦЦИ! Точно пробив форвард з точки!.

66 хв.

І тут знадобилося відео! І гол знову скасували, але суддя ставить пенальті за фол Кривцова на Серві!.

62 хв.

Ну як так? Нічого Бенфіка не створила і забила.

Після метушні біля воріт Шахтаря, в якій захист гірників просто спостерігала за м'ячем, Тавареш спокійно переправив м'яч з лінії воротарського майданчика.

— SPORT TV (@SPORTTVPortugal) February 20, 2020.

56 хв.

ГОЛ!!! ПАТРІК!!! Ну ось! Спокійний розіграш м'яча у чужій штрафній, Марлос відкотив під удар Алану, який низом пробив в правий кут!.

55 хв.

І ще один небезпечний пас від Ісмаїлі зліва, в цей раз в центр штрафного на Марлоса, з чиїм ударом знову впорався Влахадимос.

51 хв.

Ісмаїлі відмінно звільнився зліва у штрафний, прострілив, але потрапив м'ячем у штангу, а Коваленко добити не зміг.

46 хв.

Тайсон зумів вивести Мораєса на ударну позицію, той пробив, але голкіпер впорався з ударом.

44 хв.

Піцці непогано пробив низом з лінії штрафного, але по воротах не влучив.

36 хв.

Зосередилася гра в центрі поля.

Невелика перевага у Шахтаря, але поки занадто дрібно грають гірники.

31 хв.

Бенфіка трохи поатаковала, але нічого створити не вийшло.

Багато зіткнень в грі.

Особливо страждають гості.

25 хв.

Влаходимос впорався з ударом з гострого кута Коваленко.

22 хв.

Ах! Відміняє взяття воріт суддя! Посла перегляду відео рефері помітив у Марлоса офсайд.

20 хв.

Контратака горнков завершилася голом! Спочатку Влаходимос впорався з ударом Коноплянки, а після Марлос в дотик добив!.

13 хв.

Коваленко спробував пробити здалеку, але не пробив захисників.

Тайсон спробував добити, але відправив м'яч вище воріт.

А ось так Тайсон вшанував пам'ять загиблого Кобі Брайанта.

8 хв.

Гості трохи заспокоїли стартовий запал гірників.

Але донеччани мало що прискорюється і намагається доставити м'яч у чужу штрафну.

2 хв.

Активно починає матч Шахтар, намагається тримати м'яч і високо пресингувати.

Навіть трохи у Таарабта у чужому штрафному м'яч не відібрали.

Добрий вечір, друзі.

Починаємо наш футбольний вечір.

Ну от і українське повернення футболу.

Після зимової перерви, зборів, спарингів футболісти "Шахтаря" знову зіграють офіційний матч.

Та й не з ким попало, а з міцної португальською "Бенфікою", яка так само, як "Шахтар", опустилася в Лігу Європи з Ліги чемпіонів.

у донеччан у першій половині сезону багато виходило попереду – атака "гірників" на швидкостях грала неймовірні поєдинки.

Але після довгої паузи з ходу показувати високу функціональність складно, хоча Каштру напевно про це подумав і підвів підготовку до поєдинків з "Бенфікою".

Тим більше у вихідні вже й чемпіонат стартує.

Додамо, що сьогодні також відбудеться онлайн-трансляція матчу "Рома" – "Гент".

Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру:.

"Дуже складно визначити фаворита у поєдинку дуже схожих команд.

“Шахтар" і “Бенфіка" сповідують атакуючий, комбінаційний футбол, лідирують у чемпіонатах України та Португалії, тому складно визначити фаворита.

Сили рівні, і успіх буде супроводжувати того, хто зможе знайти ідеальну формулу поєднання, атаки, оборони, контратак".

Особисті зустрічі:.

У 2007 році "Шахтар" і "Бенфіка" грали в одній групі Ліги чемпіонів.

Тоді команди обмінялися виїзними перемогами, але жодна пройти в плей-офф ЛЧ не змогла.