"Ліон" вдома мінімально переграв "Ювентус"

ins{.

У Франції "Ліон" приймав туринський "Ювентус" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"Ювентус" активніше почав матч, але розкрити оборону господарів їм не вдавалося.

А ось "Ліон" реалізував одну зі своїх перших небезпечних атак – Ауа прострілив вздовж воріт на Тузара, який пробив Щесни.

26 лютого, 22:00.

Ліон, "Олімпік Парк".

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу.

"Ліон" – "Ювентус" 1:0.

Гол: Тузар, 32.

"Ювентус": Щенсни, Алекс Сандро, Бонуччі, Де Лигт, Данило, Рабьо (Бернардески, 80), Пьяніч (Ремсі, 64), Бентанкур, Куадрадо (Ігуаїн, 70), Дибала, Роналду.

"Ліон": Лопеш, Марсал, Марсело, Денайер, Тусар, Дюбуа (Тітці, 78), Гімараєш, Ауа, Корені (Андерсен, 82), Токо-Экамби, Дембеле.

Фінальний свисток.

Такий Юве сьогодні на перемогу не награв.

88 хв.

Дибала класно обіграла з партнером по команді і пробив, але суддя відмінив взяття воріт через офсайд.

82 хв.

Докорінно отримав пошкодження.

Замість нього виходить Андресен.

81 хв.

Непогана спроба Дибала пробити – трохи неточно.

80 хв Замість Рабьо вийшов Бернардески.

78 хв.

Тітці поміняв Дюбуа.

70 хв.

Ігуаїн вийшов замість Куадрадо.

64 хв.

Ремсі поміняв П'янича.

63 хв.

Докорінно грубо зірвав прорив Дибалы – жовта картка.

52 хв.

Шукають свої шанси команди через флангові подачі.

Поки французи виглядають цікавіше і небезпечніше.

Юве що взагалі не знає що робити.

37 хв.

Під час подачі з флангу Куадрадо зіграв рукою в своїй штрафній.

Суддя дочекався рішення видеоассистента і пенальті не поставив.

35 хв.

Ще одна спроба забити у виконанні Роналду – знову неточно.

Tousart 1-0, excellent work from Aouar pic.

‍♀️ (@Cocolitooo) February 26, 2020.

32 хв.

ГОЛ!!! ТУЗАР!!! Ауар зміг віддати пас від лицьової лінії, а Тузар випередив захисників і пробив!.

29 хв.

Марсело занадто активно боровся з Дибалой – жовта картка.

24 хв.

Марсал впорався з ще одним ударом Роналду! Не вдається Кріштіано перекинути голкіпера.

21 хв.

Поперечина! Токо-Экамби пробив після подачі кутового, але м'яч влучив у стійку!.

14 хв.

Роналду збили неподалік від штрафного Ліона, Пьяніч непогано навісив, але Марсал вибив на кутовий, який також нічого гостям не приніс.

5 хв.

Роналду взявся бити першим – пробив після прориву, але трохи не влучив по воротах.

Добрий вечір, друзі.

"Ювентус" підходить до старту плей-офф Ліги чемпіонів в хорошому стані – у туринців нарешті цікава боротьба в чемпіонаті, в якому вони все одно лідирують.

А ось у "Ліона" проблеми в атаці.

Не зможуть сьогодні зіграти Депа і Аделаид.

А без них випади французів будуть куди менш небезпечними.

У вихідні обидва клуби здобули виїзні перемоги.

"Ліон" впевнено обіграв "Метц" 2:0, а "Ювентус" переграв у гостях СПАВ 2:1.

Додамо, що сьогодні також відбудеться матч "Реал" – "Манчестер Сіті".

Головний тренер "Ювентуса" Мауріціо Саррі:.

“Ліон" - технічна команда з великою швидкістю і фізичною силою.

Це небезпечна команда, тому ми повинні показати відмінну гру.

У нас дуже різноманітна півзахист з точки зору характеристик.

Важко розбирати завтрашню гру, нам знадобиться динамічність в одній з трьох позицій".

Особисті зустрічі:.

Команди двічі зустрічалися в єврокубках.

Обидва рази сильнішим був "Ювентус", у якого на рахунку три перемоги в чотирьох матчах.

Остання зустріч "Ліона" і "Ювентуса" завершилася внічию.