"Маріуполь" розгромив "Ворсклу" та впритул наблизився до топ-6

"Маріуполь" у рамках 21-го туру української Прем'єр-ліги впевнено переміг удома полтавську "Ворсклу" з рахунком 3:0.

Підопічні Олександра Бабича вийшли вперед на 32 хвилині, коли Дмитро Мишньов вдало реалізував пенальті.

На самому початку другої половини гри "азовці" подвоїли перевагу на табло завдяки зусиллям Дмитра Топалова - красиво прибравши суперника в штрафному опонента, він завдав точного удару в дальній кут.

Крапку в протистоянні на 81 хвилині поставив Сергій Чоботенко - захисник господарів пробив голкіпера полтавців після навісу з правого флангу та довів, таким чином, справу до непристойного.

Зазначимо, що "Маріуполь" на останній хвилині отримав вилучення - Назарій Муравський відмахнувся від опонента, за що отримав від головного судді друге попередження.

Після цієї перемоги "Маріуполь" набрав 25 очок та розташувався на сьомій сходинці в турнірній таблиці.

Від топ-6 колектив Бабича тепер відділяє один бал.

"Ворскла", своєю чергою, після сенсаційної перемоги над "Шахтарем", залишилася з 17 пунктами на 11 позиції.